Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komptomisszum válófélben lévő...

Komptomisszum válófélben lévő szülők közt, hogyan?

Figyelt kérdés

Élettársammal válófélben vagyunk de még együtt élünk.Sajnos a gyerekek esti lefekvését illetően nem tudunk dűlőre jutni.

Anya annak a híve ,hogy 9-kor indulás lefeküdni.

Apa nem veszi komolyan és ő még simán tévézik a nagyobbikkal akár fél tíz után is míg én a kisebbet altatom.

Apával már régóta próbálok kompromisszumot kötni de semmibe veszi a kérésem és ezzel aláássa a tekintèlyem a gyerekek előtt,mert sokszor már náluk sem érek célt mert ezt látják tőlünk,anya mondja,apa sz......rik rá .

Hát mi a fenét csináljak,hogy ez működjön?Beszèltem vele próbáltam megértetni hogy ez nem jó minta de mégis falba ütközöm.

Hétvégén nincs gond mert akkor én is úgy vagyok hogy vegyük lazán de hétköznap kell a határ.


Várom a javaslatokat!

Köszi!


2017. okt. 23. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek? Nem mindegy.
2017. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3.5 es 9.5 evesek
2017. okt. 23. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyermek apja nem tiszteli az anya álláspontját, és a válás miatt nem is nyitott rá, de jót akar a gyermeknek, akkor talán meg lehetne győzni valamilyen szakkönyv, szakember segítségével, ami/aki felvilágosítaná arról, hogy miért fontos a napirend a gyerek életében. Ha nem csak az anyát akarja bosszantani, hanem nem törődik a gyerek érdekeivel, nem hajlandó tanulni, akkor ennek megfelelően kell alakítani a későbbi láthatást, legalább addig, míg nem érik meg a feladatra. Szerintem maximálisan az anyukának van igaza a történetben.
2017. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probalkoztam mar tudomanyos magyarazattal is de sajnos nem nyitott az ilyen dolgokra.Inkabb valami kommunikacios problema lehet koztunk.Valoszínu hobaztatasnak eli meg.
2017. okt. 24. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!