Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám általános iskolai...

Anyukám általános iskolai tanár. Állandón beteg, folyamatosan, szeptember óta. Bármi lehetőség, hogy ne kapjam el tőle?

Figyelt kérdés

Egyszer meggyógyulnék, újra beteg vagyok. Ez ment tabaly is, azt hinnéd, hogy március körül vége a szezonnak. Aha, májusig betegek vagyunk.

Én ezt már nem bírom, suliban is kiröhögnek meg szidnak, hogy 100-as zsepivel járok hetek óta, mert el fogy egy délelőtt. Meg köhögök hetek óta.

Mindig ő a beteg először.

Vitamint szedek ezen kivül nem tudok mit tehetnék.

Ha meg meghallják, hogy hazaküldenek a suliból, akkor kikészítenek,mert "nem öltöztem fel".

Az óvodában nem voltamennyit beteg, mint most.


2017. okt. 25. 07:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Menj orvoshoz!

Ha eddig nem volt bajod, most pedig igen, akkor sanszos hogy hiánybetegséged van, immunrendszered a béka popója alatt

2017. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

2 éve folyamatbanez van, nem újdonság.

Előtte máshol dolgozott.

2017. okt. 25. 07:47
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Tök mindegy, betegek mindenhol vannak, mégse lesz beteg mindenki. Mutogatás helyett, te tehetsz azért, hogy ne kapd el. Sport, emelt higiénia.


De miért érzem, hogy ezt már kiírtad párszor, csak kicsit máshogy?

2017. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert tavaly is rensszeresen kiírta, azért. :D ...
2017. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Immunerősítők. Béres csepp, C vitamin stb. Anyud is szedje.
2017. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Higiénia, gyakori kézmosás, szellőztetés, vitaminok. Mást nem nagyon tehetsz, az teljesen egyéni, hogy ki mennyire fogékony, még az életmód sem tudja olyan jelentősen befolyásolni.
2017. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

Elég gáz, hogy ilyen gyenge a immunrendszeretek... tessék sportolni, gyümölcsöt enni, vitamint szedni és elmenni egy vérvételre.


Nem normális, én oviban dolgozom, mégsem vagyok kb sohasem beteg.

2017. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Tavaly is folyton ezt irtad ki.. Erositsd meg az immunrendszered, mert ez nem normalis. Egyel rendesen egeszseges eteleket, szedj vitamint. En is pedagogus gyerek vagyok, hat sose voltam beteges. Max 1szer egy evben. A tobbi tanito gyereke se beteges, pedig ismerek jo nehanyat. Ez hiszti.
2017. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok folyadék és c vitamin! Emellett ajánlom a Lenkei vitaminokat ill. Gyuri bácsi teáit. Jobbulást!
2017. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy anyukád beteg, nem jelenti azt, hogy neked is el kell kapnod. Nálunk sem lesz mindenki beteg, ha egy valaki beteg a családban. Nem kell pusziszkodni, hozzábújni, nem szabad egymás poharából inni, szellőztetni kell, stb.

Ha ez így működni, akkor anyukád osztályában mindenki egyszerre lenne beteg :)

Az is fura, hogy anyukád mindig elkap valamit. Inkább a gyerekek szokták egymástól elkapni, mert ők közelebb kerülnek egymáshoz, mint egy tanárhoz, ahogy pl. játszanak összebújnak.

2017. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!