Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy apám lenézet...

Az normális, hogy apám lenézett a mellemre, mikor fürdőruhában beszéltem vele?

Figyelt kérdés
Vagy másnak is csinál ilyet az apja?

2017. okt. 28. 22:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
Voltaképpen normális is lehet, nem kell rosszra gondolni. A lánya vagy, megnézi a testedet. Oké, tudom, ez furán hangzott, de gondolj bele. Ha te például anyuka lennel, lenne egy fiad, csak megnézed már!
2017. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
26%
Hú sajnállak , rossz érzés amikor szulö gyerek közt kétértelmu helyzetek adódnak . Ne törödj , nem a te szégyened
2017. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
Mivel azt írtad hogy lenézett, így nem bámulta, csak ránézett. Mint ahogy ránéz a kezedre, meg a lábadra, stb. Biztos neked is volt már olyan, hogy olyan dologra néztél rá, amit amúgy nem szerettél volna látni, előfordul az ilyen.
2017. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen kérdezők miért akarják hergelni a népet? Azt várod, hogy jól leoltsuk apádat, hogy fujjj, biztosan stírölget, akar tőled valamit? Ugyanmenjmár!
2017. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%
Azt nézte, hogy októberben, plusz tíz fokban miért ugrálsz fürdőruciban, szombat esti tollgyerek.
2017. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

5-ös vagyok.


6-os, ráadásul jó sok kulcsszót megadott, hogy még véletlenül se hagyjuk figyelmen kívül. Amúgy jó kérdés tőled, mit keres októberben bikiniben otthon? Ja, a napkollektort. :)

2017. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
92%
Ajjj de gyenge kamu... :D sértő hogy ennyire hülyének nézel minket!
2017. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
89%
Már csak azért is gyenge kamu, mert semmi nincs abban, ha egy apa megnézi a lányát, majd nyugtázza magában, hogy "te jó ég, tegnap volt hogy pelenkáztam, ma meg már mellesedik. Jó lesz vigyázni a fiúkkal."
2017. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
99%
Na most kapaszkodj! Lehet, hogy amikor elmentél, a s-ggedet is megnézte!
2017. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%
Basszus... 26 éves nő vagyok, boldog házasságban, de még a gimis korú húgomat is megnéztem, amikor elkezdett gömbölyödni. :D Ebben nincs semmi, az futott át az agyamon, hogy milyen pici volt, amikor született és azta, mindjárt kész nő. :)
2017. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!