Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha apám azt azt...

Normális ha apám azt azt mondja nekem hogy "fogd be a szád"?

Figyelt kérdés
Nem mondtam neki semmi rosszat, csak megkértem, hogy pakoljon el maga után, hiszen ő mindig azt mondja én semmit nem csinálok, holott én takarítok még anyu helyett is. Meg ha valami nem tetszik neki azt mondja a dög álljon belé!
2017. aug. 31. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

ne haragudj, de apukadnak ne mondd meg mit csinaljon."felfelé nem ugatunk" nekem régen ezt mondtak.

:)

üdv

2017. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze én nem szólhatok semmit, de ő nyugodtam megkeserítheti az életem. Sokszor direkt beszól nekem, csak úgy ok nélkül pl. majom, köcsög stb.
2017. aug. 31. 16:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg sokszor direkt idegesít pl. nem akarom hogy gyorsan menjen a kocsival, de nem lassítani. Amúgy már elmúltam 18 éves.
2017. aug. 31. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak megkérted, nem jogos, ha kiosztottad, akkor jogos. Ilyen egyszerű. Nem biztos, hogy minden úgy van, ahogy leírtad. Amit te megkérésnek gondolsz, az lehet, hogy neki nagyszájúság.
2017. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy már elmúltál 18 éves? Akkor húzz a faxba es azt csinálsz, amit akarsz... nem fignak beszologatni...

Ne légy ostoba...

2017. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
40%
Az ilyen szülőket sem értem. Én már felrúgtam volna, nem érdekel, hogy az apám, vagy sem. Amilyen az adjon isten...
2017. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%

Szerintem ne foglalkoz vele.Engedd el a füled mellett amit mond.

Én se jövök ki nagyon apámmal és ha veszekedünk(napi szinten) mindenféle hülyeséget hozzám vág amivel meg tud sérteni és aztán meg úgy tesz mintha nem történt volna semmi és én vagyok a hibás.

Le van maradva és azt hiszi még óvodás vagyok:)Azzal érvel hogy nem hagyom hogy hozzámérjen(nem adok puszit,nem fogom meg a kezét,lekiáltom ha megérint...).

Abból amit írtál szerintem ha apukád ezt mással is csinálja akkor csak nagy a szája de ha nem akkor csak szeret kötekedni.Ha elkezdesz vele veszekedni szerintem csak rosszabb lesz és csak többet fogja csinálni.

A legjobb megoldás hogy csinálj programokat magadnak hogy kevesebbet legyél otthon vagy zárkózz be a szobádba.

Remélem segítettem valamit és sok szerencsét apukáddal.

17F

2017. szept. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ez nem akkora tragédia...
2017. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!