Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osztályváltás, másik iskola után?

Osztályváltás, másik iskola után?

Figyelt kérdés

Év elején másik iskolába jártam mint most,és átjöttem onnan egy új iskolába,itt nagyon rossz az osztályközösség és átmennék inkább 5évesre ahol sokkal másabb a közeg és az osztály csak egy baj van,anyukám nem engedi meg...

Hogyan vegyem rá,mit tegyek?

A többiek teljesen kikészítenek...



2017. okt. 30. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért volt iskolaváltás?
2017. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne nyafogj ennyit.
2017. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mért nem engedi meg anyukád? Őt nem zavarja, hogy rosszul érzed magad?
2017. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért váltottál iskolát először? Mennyi ideje vagy a mostani helyen? Honnan tudod, hogy abban a másik osztályban sokkal jobb a közösség? Ha ezt tudod, a mostani osztályodról miért nem tudtad előre, mire számíts?
2017. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert valtottam sulit mert nem tetszett,ez nagyon tetszik,csak a tarsasag nem jo...es ez mindent befolyasolni tud...
2017. okt. 30. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi iskoládban az igazgató engelyezi az osztályváltást? A én sulimban a sima 4 éves képzésròl nem lehetett átmenni 5 éves képzésre (nyelvi előkészítő). Persze minden iskola más.

A rossz osztályközösség miatt nálunk sosem engedélyeznék az osztályváltást.

2017. okt. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Tehát egy éven belül a harmadik osztályt akarod megpróbálni.

Hát, megértem anyukádat, én se engedném.

El tudok képzelni olyan osztályt, olyan iskolát, ahonnan el kell jönni, de nem lehet mindenhonnan elfutni, nem lehet kéthavonta új helyen kezdeni, mert nem kedveled az iskolát, nem kedveled az osztálytársaidat stb.

Embereld meg magad! Mindenkinek vannak nemszeretem osztálytársai, tanárai stb., de a legtöbb ember tudomásul veszi és kész.

2017. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is, Goldmund? Ha te vagy boldog, ne legyen az más se? Ugyan már mért ne lehetne (sőt kellene) addig keresni az ideális helyet, amíg meg nem találja? Ha te szakítottál egy nővel, a másodikat már feleségül veszed, ha esik, ha fúj, mert hogy veszi az ki magát, hogy egy év alatt 3 nővel kerülnél kapcsolatba?
2017. nov. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!