Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleim,...

Hogyan győzzem meg a szüleim, hogy eljárhassak boxolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék boxolni, de nem engedik. Hogyan vegyem rá őket, hogy eljárhassak?

2017. nov. 7. 06:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem Sport-mozgás kategória, hanem szülő-gyermek kapcsolatok kategória. Jelentem neked, hátha átrakják oda, mert itt nem valószínű, hogy van pszichológus, meg szülő-gyermek kapcsolatokkal foglalkozó ember.


De, hogy ne utálj, adok egy tanácsot: mondd el nekik, hogy 1) ez neked tetszik és ne akarjanak beleszólni abba, hogy mit csinálj, 2) a foci, kézilabda, síelés nagyobb sérülésveszéllyel jár, mint a Box. Így valószínűleg nem lesz semmi bajod. Nem arról szól az edzés, hogy széjjel verik egymást az emberek. Hajrá!

2017. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én gyerek voltam kitörő lelkesedéssel fogadták ha sportolni szerettem volna menni (futottam és vívtam) :) Egyetlen olyan volt amire nagyon szerettem volna menni,de azt mondták,hogy sajnos nem...az pedig a tenisz volt miután megérdeklődték az anyagi vonzatát.
2017. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd nekik,hogy te nagyon szeretnéd ezt csinálni. És gondoljanak bele,hogy legalább idővel önvédelemre is szolgálhat.

Legyél határozotabb,lássák mégjobban hogy mennyire akarod.

2017. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
de mivel indokolták? féltenek? vagy nem arról van szó hogy anyagilag nem fér bele nekik?
2017. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy az ilyen edzéseken nem történnek sérülések, mert mindig kontrolláltak és megfelelő védőfelszerelésben vagytok.
2017. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem se nagyon akartak engedni dzsúdózni, mert hogy lány vagyok, és mi lesz, ha beverik az orrom, és már nem lesz szép az arcom.

Azzal érveltem, hogy egyébként balett-tánc, görkorcsolyázás, vagy csak egy sima iskolai tesi alatt is betörhet az orrom, sőt, lehet, hogy 40 évesen fog leégni a fél arcom egy balesetben, akkor szerintük jogos lenne, ha az aktuális férjem otthagyna, mert már nem vagyok szép?

A másik, amivel apát lehetett könnyen meggyőzni, hogy így nem kell majd féltenie, ha a másik városban vagyok kollégiumban.


Ja, és az anyagi vonzattal nálunk nem volt gond, adtak pénzt arra, hogy járjak edzeni, csak valami nőiesebb sportágat akartak.

2017. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Előttem már leírták, hogyan győzd meg őket, elolvastam. Egyvalamiért írok: hogyan akarsz bokszolni, amikor leírni sem tudod? Ne haragudj, de nagyon bántja a szemem. :)
2017. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Muter sportkórházba dolgozott és egyszer Papp Lászlóval találkozott és hat naponta mutatkozott be és muter azt állítja, hogy a box miatt van, de lehet meg kb. 1001 oka.
2017. nov. 7. 15:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod a profi boxnál gyakran előfordul betört orr vagy csonttörés mivel verekednek ott. De te nem profiligába készülsz egyenlőre igy edzés alatt a legnagyobb tragédia ami történhet hogy kicsit beütik az orrod és vérzik, de ez ritka hisz mint irták kontrollált erő van csak gyorsaságra mennek. Én thai box ozom ott tökön is rúgnak véletlenül mert lepereg a rúgás és hidd el az tényleg fáj ha nincs szuszpenzorod.

Nekem szüleim semmit nem mondtak mikor elkezdtem.

Mond nekik önvédelemre kell mert a mai világban 1000ft-árt megkéselik az embert, és hogy ha a mester bajnokságra akar vinni vagy kupára akkor azt te eldöntöd megéri-e elmenned rá vagy sem.

Amúgy a csajoknál sztem menő ha birják a fájdalmat és nem baba arcuk van hanem harcos, sztem tökre izgató :) na de elkanyarodtunk :D

2017. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lepontoztál, pedig itt van világosan. Nem kell sokáig görgetni, csak a b-betűig. Szívesen! :)


[link]

2017. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!