Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet hogy engedjék a gördeszkázást? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy nagyon régóta szeretnék már deszkázni. De a szüleim ezt nem engedik, és nem tudom, hogy győzhetném meg őket.

Csak értelmes válaszokat ha lehet.



2016. febr. 15. 21:25
 1/3 aikiboxer ***** válasza:

Jó lenne kicsit többet tudni az indokaikról. Azt nem engedik, hogy egyáltalán gördeszkád legyen és azzal járj pl. suliba; vagy azt nem, hogy gördeszkás haverokkal lógj délutánonként tanulás helyett? Vagy lehet, hogy attól félnek, hogy bukósisakban, félcsőben fogsz szaltózni deszkával, mert tudják, hogy erre vágysz?


Szerintem fokozatosan puhítsd meg őket. Először csak egyszerű sporteszközként kérd a gördeszkát (vagy vedd meg a zsebpénzedből); utána meg egyre jobban nyújthatod az edzéseidet. Vagy térj át rollerre, azt csak megengedik? :)

2016. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Magát a gördeszkázást nem engedik, és azt szeretném megtudni, hogy hogyan győzhetném meg őket arról hogy akár a saját pénzemből akár szülinapra/névnapra kaphatnék egyet.

Azért nem engednek mert féltenek, én már mondtam, hogy figyelnék stb.. De akkor se engedik.

2016. febr. 18. 13:32
 3/3 anonim válasza:
ugyanerre próbálom én is rávenni őket, nekem sem engedik sajnos. Szerintem úgy próbáld meg meggyőzni őket, hogy viselni fogsz védőfelszerelést (pfhuj, én sem akarok nyugi), és nemfog a tanulás rovására menni. Remelem sikerul meggyoznod oket!!!
2020. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!