Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem a lányomat önvédelmi...

Engedjem a lányomat önvédelmi oktatásra?

Figyelt kérdés
Lányom el akar menni önvédelmi oktatásra, de én félek, hogy ott nagyon megütik, mivel olyan helyett nézett ki magának, ami nem csak nőknek szól, sőt a honlapon a képeken nem is láttam lányt. Engedjem? Nem fogják nagyon megütni?
2017. nov. 24. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Szóval szerinted lehet úgy megtanulni verekedni, hogy nem ütik meg ? :D....

Ha komolyan gondolja, akkor (én 1 évig tartó kurzuson voltam) kék lila lesz 1 évig

2017. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd. Inkább üsse meg valaki most, mint hogy megerőszakolja valami lepusztult utolsó senkiházi suttyó.
2017. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányod gondolom nem azért szeretne odajárni, hogy megveresse magát. Talán érdeklődik a sportág iránt. Hány éves?
2017. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer megtámadtak kora reggel munkába menet.

Engedd el. Max szerez pár foltot, nyilván nem fogják kiütni a fogát meg ilyesmi, csak fogásokat és technikákat mutatnak nekik.

33N

2017. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
16 éves
2017. nov. 24. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy engedd el. Lehet, hogy valahol az elejen meg belefut egy-ket gyengecske pofonba, de pont azert megy oda, hogy megtanuljon megvedenie magat. Megverni biztosan nem fogjak.
2017. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlfélteni a gyereket. Önvédelmi oktatáson persze hogy kapni fog 1-2 kisebb foltot, hiszen felkészítik valós helyzetekre, reális szituációkra. A valódi támadók sem cirógatják az áldozataikat. Én örülnék ha a lányom megtudná magát védeni, így nyugodtabban engedném el akárhová.
2017. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen kezdtem küzdősportolni. Azóta eltelt 10 év és még élek. :) ha annyira szeretné, ugyan miért ne sportolhatna? Nem minden lány vágyik táncórákra
2017. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Box edzésen is kesztyűt kapnak , önvédelemnél fogások elhárítások zajlanak . Jót tesz és fegyelmet kiállást is tanul . Vegyetek magatoknak azért paprikasprét mert erős részegek vad kutyák ellen az hatásos .
2017. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szülő lennék, örülnék neki, hogy a gyerekem önként akar ilyen helyre menni és magától jutott eszébe, hogy önvédelmet tanulni fontos (még felnőttként is egyébként, ha erre gyerekkorban nem került sor, csak felnőttként erre kevesebb az ember szabadideje).
2017. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!