Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bűntudatot kell éreznem...

Bűntudatot kell éreznem amiatt ha anyámmal megszakítom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ill. lenézhetnek emiatt az emberek?

Tönkretette az eddigi életemet és nem akarom, hogy örökké boldogtalan legyek miatta...

Tovább kellene lépnem ahhoz hogy uj, jobb életet kezdjek... de nem tudom elfogadni, hogy anyám letagad, az utcan nem köszön vissza és h ő nem szeret és olyan amilyen... nem tehetek arról hogy Ő ilyen s tudom hogy ha szeretnék nornálisan élni s nem szeretnék idegösszeroppanást kapni és bekettyóspni akkor bizony meg kell szakítanom a kapcsolatot vele...

Sosem keres engem azt se tudja hol lakom.. volt h majdnem utcára kerültem erről se tud nem is erdekelné...

Azt sem érdekelné ha történne velem valami...

Mégis úgy érzem hogy mivel az anyám kötelességem lenne néha meglátogatni... bűntudatom lenne ha nem tenném. .

Közben azt is tudom, hogy ha meglátogatnám akkor az megintcsak negativ hatassal lenne rám... mert semmi jóra nem számíthatok tőle.

Szóval nem tudom mi a helyed... önzőnek érezném magam ha többet nem látogatnám...


2017. dec. 4. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Mi a kerdés? Anyád letagad, nem áll veled szóba. Így meg is oldódott a problémád. Te sem akarod őt, ó sem akar téged. Ennyi.lépj tovább.
2017. dec. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem akarja, hogy, meglátogasd.
2017. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te minek tepersz egy olyan ember után aki le se $z@rja a fejed??
2017. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel más emberek véleménye? Be fogsz kattanni ettől a megfelelés-kényszertől.
2017. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyádat egyáltalán nem érdekli, hogy mi van veled és úgy érzed, hogy tönkretette az eddigi életedet, akkor miért látogatnád?
2017. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!