Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtaláltam a lelki társamat.2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a lelki társamat.24 éves fiú vagyok ő egy 18 éves érett fiú. Azonban nem vagyok meleg, pusztán nyitott. Borzalmas érzés, hogy éjszakákat átbeszélgetünk, aranyos a fiú nagyon, de mégsem tudok vele lenni. Jobb ha megszakítom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
nem vonz, habár nem is undorodom tőle mert nagyon gyereknek néz ki. Leginkább tesói érzéseim vannak megjelenésével kapcsolatban, de nem szexuális, mivel pedofil sem vagyok és eleve az anális szex a lányokkal sem jön be. Mit tegyek? Lehet csak hátráltat? lehet jobb lenne ha elfelejteném és megpróbálnék lányt keresni, olyat aki ugyan ilyen, ugyan ilyen kis kedves, törődő, jószándékú, vicces és szerethető? de ha ezt megteszem mennyire sérülhetek?
2017. jan. 4. 22:03
 1/10 kovpet ***** válasza:
97%

Legyetek akkor barátok vagy legyen plátói kapcsolatotok.


Arról nem beszéltél, hogy ő mit szeretne.

2017. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Habár ki ugyan nem lett mondva soha, de amikor a kocsiban hazafelé vittem szilveszter estéjén, akkor ahogy a fejét rámhajtotta, nagyon éreztem hogy nagyon szeretne velem lenni. Néha tesz csipkelődő megjegyzéseket is ezzel kapcsolatban, amit aztán rámnézve elviccel. Nem sokat találkozunk, hetente egy két alkalommal, leginkább hétvégén, és ilyenkor inkább videojátékozunk és ha kell segítek neki a tanulásban. Nem MAGYARBÓL, nyugi:D abból hármas voltam mindig. matematika és fizika.
2017. jan. 4. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

18 éves,tehát a pedofíliától elég messze van a dolog.

Valószínűleg érzelmileg megkerekedtél te is 18 éves szinten.


24 évesen már jóval több kell annál,hogy valakivel együtt légy,hogy cuki..

2017. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megeshet, de ha a kérdésemre is válaszolnál, megköszönném :)
2017. jan. 4. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Összetörnéd a szívét,csak mert nem akarsz vele lenni?
2017. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne szakítsd meg vele! Én 4 éve tartom a szintén egy idős sráccal a kapcsolatot s ő is szeret, plusz ha minden igaz idén oda költözök a környékére.

23 F

2017. jan. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kovpet ***** válasza:
97%

"Habár ki ugyan nem lett mondva soha"


Hát pedig szerintem erről nem ártana beszélni. Ő meleg amúgy?

OK, alig van korkülönbség, de nem lehet, hogy valami pótapát lát benned inkább?

Mi lenne, ha megmutatnád neki ezt a kérdést?

2017. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell összekeverni a dolgokat. A baráti/testvéri szeretetet is lehet nagyon mélyen megélni és nem kell bevetni a nemiszerveket. Az ilyen bensőséges kapcsolatok során a hipotalamusz sok oxitocin hormont termel, ami örömérzés mellett fokozza a kapcsolat szorosságát és férfiaknál merevedéssel is együtt jár, de ez nem szexuális tartamú megnyilvánulás, csupán biológiai hatás.
2017. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egyelőre ne problémázz ezen. Tartsd vele ezt a szép közeli lelki kapcsolatot, mert ez elég ritka ajándék, ha olyan barátot találsz, akivel éjszakákat át tudsz beszélgetni.

Azt pedig, hogy érzel-e iránta vonzalmat, majd idővel kiderül. Ha pedig kölcsönösen vonzódtok majd egymáshoz, akkor akár egy életreszóló párkapcsolat is lehet belőle. Mert egy kapcsolatban nem az a legnagyobb kincs hogy 2 ember mennyire tud szexelni vagy éppen közös programokat csinálni, hanem hogy mennyire tudnak együtt beszélgetni, mennyire lelki társai egymásnak. Arra vigyázz, hogy az esetleges érzéseket mindig beszéljétek meg, így kevesebb az esélye hogy bárki is sérüljön lelkileg.

2017. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ezt a helyzetet mindenképpen le kell tisztáznod magadban, különben tényleg hátráltat. Leírom, hogy én hogy tenném:


1. Beszélj vele, őszintén, kérdezd meg, hogy ő hogy érez. Mondd el, hogy furcsállottad, hogy a válladra tette a fejét és biztosítsd arról, hogy bármit elmondhat neked és megbízhat benned, valamint azt is mondja nyugodtan ha nem biztos valamiben vagy össze van zavarodva. Szánd rá az időt, ne erőltesd és hallgasd meg és legyél te is őszinte vele és legyél felékszülve minden eshetőségben arra, hogy mit lépsz.


2. Miután kiderült, hogy ő mit akar két lehetőség van:

A. Ő inkább barátként, idősebb testvérként tekint rád. Ebben az esetben egyértelműen minden maradhat így ahogy van, nem kell aggódnod, legyen szoros barátságotok, az sem baj, ha néha megölelitek egymást vagy ilyesmi, simán belefér. Nem lesztek ettől melegek, vagy ilyesmi, csak kimutatjátok az érzelmeiteket. Emellett persze keress magadnak lányt ugyanúgy, csak figyelj, hogy ha lesz is kapcsolatod ezt a srácot se hanyagold. Ha csak érzelmi pótlékként tekintesz rá ameddig nincs kapcsolatod, akkor már most építsd le vele a kapcsolatot, így mindkettőtöknek könnyebb lesz.

B: Ha ő szerelmes beléd, akkor el kell döntened, hogy te képes lennél-e vele együtt lenni. Ha nem, akkor mondd meg neki, és valószínűleg úgyis megszakad köztetek a kapcsolat. Ha képes lennél rá, akkor gondold át magadban, hogy tényleg hetero vagy-e, vagy csak a melegekkel szembeni rossz előítéleteid miatt félsz-e az egésztől. A melegek/bik egy része normális, egy része pedig nem, ugyanígy van a heteroknál is. Az emberek nagyrészét nem is zavarná, hogy bi vagy és amúgy sem kéne mindenkinek tudnia róla. Ezt komolyan át kell gondolnod, mert ha tényleg ennyire közel kerültél ehhez a sráchoz, akkor kár lenne veszni hagyni :)


Remélem segíthettem.

2017. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!