Anya folyton kiabál?!

Figyelt kérdés

Úgymond most èlem a kamasz korom.Anya folyton szid,engem ès a hugom.Mindig azt mondja,hogy rendetlen vagyok..Hogy csak akkor jó nekünk ha vesz valamit.Vagy,hogy ilyen hülye

lányokat nem látott mèg.Szörnyű

èrzès a saját anyám szájából ezt

hallanom..apa meg nem szól semmit,ő nem az a tipus.Sosem

szid meg minket,mindig megdícsèr,próbál a kedvünkbe járni.Azt kívánom bárcsak apa elválna anyával..Mit tegyek? Azt

èrzem,hogy a depresszió környèkèn állok..sokszor remeg a kezem is,görcsöl a hasam,vagy nehezen kapok levegőt...NEM ÜT

MEG ANYA! Mit tegyek?



2017. dec. 14. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Semmit ne tegyel ... csak majd emlekezz erre az egesz hangulatra akkor is, ha a Te lanyaid fognak kamaszodni.
2017. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Viszont nekem így nehèz...sokszor sírok,hogy másnak ilyet nem mond az anyja,hogy "hülye,idióta" :(
2017. dec. 14. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze biztos rosszul esnek az ilyen beszolasok, de egyreszt az ember idegessegeben sokszor mond olyat amit nem is gondol komolyan es abban is megnyugodhatsz, hogy masoknak is mondanak cifrakat otthon.

Talan kerdezd meg anyukadtol, hogy mostanaban miert olyan feszult.

2017. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyerekekkel foglalkozik,rengetegen vannak...pici gyerekek,rosszalkodnak mindig kifárad.Ezt meg is èrtem.De mikor próbálok vele beszèlni olyan mint egy kamasz,azt mondja,hogy jajj ő nem...vagy jajj tán èn nem vagyok olyan?Ès nem hinnèm,hogy idegessègèbe mondja..ès már nem szeretem úgy mintha az anyám lenne,vagy nem tekintem annak.Èn egy nagyon èrzèkeny lány vagyok...
2017. dec. 14. 20:47
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy milyen idős vagy te és milyen idős anyukád, de én nálunk is hasonló a helyzet én 20 vagyok, és bármikor oda mondom anyának ha kell és ha nincs igaza. És tényleg ha kell órákig képes lennék vele veszekedni. Mert én nem bírom szótlanul hagyni amikor beszól oktalanul. Lehet neked is ezt kéne, mert oké hogy tisztelni kell stb... de nehogymár.
2017. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!