Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Apa sokszor célozgat a szexre anyával amit ki is mond a bátyám és előttem.Szóba hozza ha anya éppen leveszi a kabátját (gondolom a melle miatt) és hát most is mondta hogy majd ha kész lesz a szobájuk akkor lesz mit bepótolni amit az elmúlt években nem tettek meg.(Amúgy kamu hogy évek óta nem szexeltek mert általánosban összeért az ágyam a szüleim ágyával és volt hogy éreztem neg felkeltem rá, meg máe szobára járnak szóval már nem itthon csinálják ami jó jel mivel engem zavart.)

Szerintem pont semmi közöm nincs hozzá hogy a szüleim mit fognak csinálni ha kész lesz a szobájuk.De apa sokszor céloz a szexre és először csak úgy mondja hogy azt hidjük hogy vicc, de utána közli hogy nem viccelt.Lehet hogy a bátyám 17 éves én meg 16 éves vagyok, de szerintem semmi közünk hozzá éd az ilyeneket nem előttünk kéne megbeszélniük.


2017. dec. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális.
2017. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Higgyük*


Amúgy nem normális.

2017. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha te kínosnak éled meg, szólj nyugodtan miatta.
2017. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért van a szád, hogy ha problémád van szólj. Ennyire szar a kapcsolatotok,hogy nem tudsz szólni h nem vagy kiváncsi a dolgokra?

Én exem apjának és nevelőanyjának is megmondtam a véleményem, mikor karácsony másnapján náluk ebédeltünk (mert meghívtak) és apuka jött a szexuális életükkel,mit hogy csinálnak.

Először poénnak vette, hogy mertem szólni,meg a kicsi fiának adott tanácsot, majd szexuális életünkről érdeklődött stb. Kértem akkor a fiát állítsa le apját mert ha nem lépek. Apuka berágott h ő házába mertem szólni,hogy fejezze be..nem tette én léptem hál istennek.

2017. dec. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, annak alapján azt mondom: nem tárgyalják ki szüleid a szex. életüket előttetek. Akkor meg mi bajod van?

Annyi poén, hogy "ha kész lesz a szobájuk, lesz mit bepótolni", ennyi - kamaszkorú gyerek előtt - belefér.

Szüleid felnőtt, egészséges emberek. A szex - bármilyen nehéz egy kamasznak ezt megértenie - nemcsak a 15-25 év közöttiek kiváltsága.

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, elgondolkodom:

Mit gondolsz, te hogyan jöttél a világra? Gondolom, rég kinőttél már a gólyamesékből.


Szerintem tedd össze a két kezed, hogy a szüleid sok év házasság után is szeretik egymást! Mert két elhidegült vagy gyűlölködő ember nem célozgatna sosem a szexre, az biztos!

2017. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi bajom azzal ha szexelnek, de ne előttem és ezt az egészet ne hozzák fel előttem, mivel én nem vagyok rá kíváncsi.

Én aszexuális vagyok szóval engem az ilyenek nem érdekelnek.

2017. dec. 15. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak poénkodnak valószínűleg meg szívják a véreteket...

Nekem 1 éve született unokatesóm, és amielőtt megszületett pont 9 hónappal azelőtt a Balatonon nyaraltak, szóval mindenki azzal viccelődött a családban, hogy "balatoni gyerek" meg "ott több volt nyaraláson kívül" :D

2017. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szembe kéne nézni azzal a ténnyel, hogy a szüleid is emberek. Nagyon szerencsés emberek, mert ők még mindig szeretik egymást a két közel felnőtt gyermekük után is.


Örülnöd kéne, hogy a szüleid boldogok egymással.

2017. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!