Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ezért anyám...

Normális, hogy ezért anyám így reagál?

Figyelt kérdés
Normális az,hogy anyám elkezd velem ordibálni,le@@ azért mert azt mondtam neki,hogy nem akarok lemenni a boltba?(rám is ütött) Végül persze,muszáj volt lemennem. Elegem van anyámból. 13/L
2017. dec. 10. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem normális, de hallgattasék meg a másik fél is...

Nyilván, ha anyukád megkér, hogy menj el a boltba, azért illene nem nemet mondani, hanem megtenni. Gondolom, neki is van elég dolga.

2017. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Annyit igazán megtehetsz, hogy lemész a boltba, ha megkér. Nem nagy fáradtság. Te sem díjaznád ha ő mondjuk nem főzne ebédet, mert épp nem lenne kedve.

Az nyilván túlzás, ha megüt vagy ordibál, inkább meg kellene nevelnie téged határozottsággal.

2017. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Elárulnád, hogy miért nem akartál lemenni?
2017. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
A előbbi kérdés engem is érdekelne. Szerintem ez bunkóság, hogy ennyire nem vagy képes.
2017. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Én biztos nem ütnélek meg, mert még a kutyámat sem bántom soha, de hogy nem főznék neked, az tuti! ... leginkább nevelő célzattal.

Ha éhes vagy, majd eszel zsíros kenyeret, egészen addig, míg meg nem tanulod, hogy neked is ki kell venned a részed az otthoni dolgokból.

2017. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

A bolt két várossal odább van? Mert akkor megértem, hogy nem mész le, de egyéb esetben hülye kis lustaság vagy.


Én nem ordítanék, minek?, de hogy nem főznék neked, az is biztos.

2017. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért akart leküldeni mert a köretet amit csinált azt fűszeresnek találta,és újat akart készíteni..és hiába mondtam neki,hogy az jó lesz nem menj le menj le.. anyámmal kicsit se jó a viszonyom,nem bízzik bennem,mindenért kiabál rám meg minden.. a helyembe már megzavarodna egy két ember.
2017. dec. 10. 17:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek amit mond,a 4éves testvérem kikészít rajtam csüng..éjjel nappal csak a kiabálást hallgatom,anyám és apám minden hülyeségen összevesznek,zeng a ház,minden hónapban sírok. És még én vagyok a rossz mert egyszer az életben azt mondtam,hogy bocs de most nem megyek le.
2017. dec. 10. 17:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehát mindenki hülye, csak te nem.
2017. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nos erre csak azt tudom mondani, hogy hajts rá a tanulásra, hogy minél előbb leléphess otthonról. Nincs jobb megoldás. :)
2017. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!