Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyummal osszevesztunk, es ma...

Anyummal osszevesztunk, es ma este csaladi vacsora lesz. Mit tegyek, hogy feloldodjon a hangulat?

Figyelt kérdés

Tegnap nem egeszen voltam jo kedvemben, sok kozrejatszoja volt.

1. Megbeszeltuk, hogy szunetben nem kell mennem semmilyen kulonorara. Baratnommel mar meg is szerveztuk a talalkozot, erre anyum benyitott a szobamba 3kor hogy 5re mesz nemetre. Igen, itt bevagtam egy hisztit hogy de megbeszeltem mar baratnommel stb, o meg mondta hogy nem erdekli es bevagta az ajtot

2. Epp keszulodtem angol utan kimenni baratnomhoz, erre elkezdett beszologatni a kinezetemre. Hogy “jajj de csunya a hajad” “nagyon szep a felsod” (sima babarozsaszin pulcsi, ironiabol mondta) “hat ez a nadrag aztan nagyon jo” es kb mindenbe belekotott. En meg visszaszoltam, hogy jobban neznek ki, mint a te ruhaid. Kimentem az ajton es becsaptam :(

Ezutan mondanom se kell, hogy amikor este hazaertem hozzam se szolt.

Tudom, mennyire neveletlen vagyok stb. De mit tegyek?? Latvanyosan kerul, eselyt se ad arra hogy bocsanatot kerjek vagy megbeszeljuk


2017. dec. 24. 11:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert irtam az elso pontnal nemetet lol, angolt akartam
2017. dec. 24. 11:06
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Örülj, hogy járhatsz angol különórára. Az én szüleim is fizették nekem a német különórát már akkor, amikor megtanultam írni.

Anyukád veszi neked a ruhákat, amiket lecikizett? :D

2017. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Na ne már, első. Örüljön, hogy megszülethetett, nem?? Ha valaki megígér valamit, ha valakik megállapodnak valamiben, azt ILLIK betartani. Nem?
2017. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá majd megnyugszik. Tőle se volt szép ahogy viselkedett. Nem tisztességes csak úgy pikk pakk kész tények elé állítani senkit, pláne csufolni cikizni a saját gyermekünket.
2017. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen viselkedés hátterében az áll, hogy az ember valakire mérges, de azon nem tudja kitölteni a mérgét ezért más talál magának, aki amúgy nem is érti a dolgot. Legközelebb mnd meg neki: hogy "anya, ha mással van bajod b*sztasd őt, ha velem akkor mondd meg nyiltan, de nem puffogj itt nekem indoklás nélkül!"
2017. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Somfordálj ki hozzá a konyhába, készüljetek együtt a családi vacsorára. Lehet, feszültebb, főleg ha sok embert vártok, vagy van köztük egy-két kritizálós személy is.

Háziasszonyoknak sok dolguk van a karácsonyi készülődéssel,

és kérj tőle bocsánatot.

2017. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha csak ennyi gondom lett volna gyerekkoromban, mennyire boldogabb ember lett volna belõlem.

Kérdezõ nem akarlak megbántani, mert neked is igazad van, de addig örülj,amig ez a problémád, és nem kell szégyenkezned a szüleid miatt.

2017. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom miert irtam az elso pontnal nemetet


VAn ez így, ha az ember írás közben találja ki a történetet...

2017. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, de leignoral teljesen meg mindig :D

Utolso: minek irnek ki kamu kerdest? Xdd valoszinu nincs jobb dolgom karacsony elotti napon, mint ilyeneket kitalalni

2017. dec. 24. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd,anyukád majd feloldódik.
2017. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!