Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az nagy baj ha még a saját...

Az nagy baj ha még a saját édesanyámnak sem tudom ki mondani ezt hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Még sose mondtam senkinek, barátnőm sose volt, boldog karácsonyt kivantam meg ajándékot is adtunk neki de nem kellenne neha kimondani ezt a szót hogy szeretlek?? Legalabb karácsonykor, de olyan nehéz pedig tényleg szeretem miért van ez??

2017. dec. 24. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem baj, ez a kényszer csak a nyálas amerikai családi filmeket idézné. Ha anyád is érzi, hogy szereted és tettekben is kimutatható, akkor miért fecsegnél ?
2017. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%
nekem se megy konnyen, sose mondtam meg senkinek eloben. engem komolyan erdekel a dolog hattere, valaki valami otlet?:D igaz, h nekem se mondtak a csaladba, meg ugy nem is volt ez nalunk divat🤔
2017. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én is egyetlen embernek tudom kimondani, a férjemnek. De nekem se mondták soha a szüleim, hogy szeretnek, így valószínű emiatt van.
2017. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%
Nem tudom, miért, de bennem is van ilyen gátlás, nem egyszerű kimondanom a bűvös szeretlek szót. Valószínű tényleg a szülői háttérrel, neveltetéssel függ össze, habár nekem anyukám ha ritkán is, de mondta. Viszont máskor olyan mintát tanusított, ami ellentmondott ennek és ez zavarhatott össze. Lehet nálad is hasonló történt, emiatt nem mered kimondani az érzéseidet.
2017. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fura, en a gyerekeimnek gyakran mondom, mert fontosnak erzem. Talan a bugyuta filmek hatasara kezdtem el mondani. A ferjemnek is mondom idonkent.

Anyukamnak viszont sosem, valahogy furcsallnam. Es erzem, hogy szeretnem mondani de nem megy. Ezert elkezdtem probalkozni a dologgal, egyelore olanokat mondok/irok neki, hogy "hianyzol", "jo lenne egyutt lenni/beszelgetni" stb. Nalunk ilyesmit igy kimondani valahogy nem volt szokas, igy mar ez is elorelepes.. (messze lakunk egymastol) mar a puszilkodasrol is leszoktunk, s azt ujra bevezettem a talalkozasokkor, mikor ilyen messze koltoztunk.

2017. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!