Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Leszbikus, biszexuális lányok!...

Leszbikus, biszexuális lányok! Hogyan mondtátok el a szüleiteknek hogy szeretitek a lányokat? Hogy reagáltak? Mennyi idősek voltatok akkor? Volt azóta barátnőtök? Rá hogyan reagáltak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Az ismerőseim között vannak páran akik lezbikusak, biszexuálisak.

Mindegyikre a túlsúlyosság jelemző, van köztük akiknek a gyerekkora az átlagtól eltért, van amelyiken látszik, hogy butább az átlagtól, de nagy általánosságban elmondható, hogy önértékelési és önelfogadási problémákkal küzdenek, majd ez miatt lettek bi-k. Fiatalon nem nagyon foglalkoztak velük a fiúk, majd rátaláltak a többiekre, akik szintén ebben a cipőben jártak.

A Szondi teszt is hasonlóan működik. Röviden annyit, hogy a hasonló a hasonlót válassza. A kártyákon szereplő emberek kórtörténete ismert, majd mikor a vizsgált alany kiválassza a neki szimpatikusat, olyat, amelyik jellemvonásai Önmagára nézve nagyban hasonlítanak... eltértem a témától.


Nem mondták el, ha szóba is került, tagadás lett a vége.

2017. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett szembenéznem vele, de ha így lenne azt mondanám nekik, hogy személyiség zavarom van. Ezt lehet kezelni.
2017. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Aki felvállalni sem meri, az nem beteg, csak gyerek.
2017. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

- Apa! Szereted a lányokat??

- Igen.

- Na én is.

2017. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Tizennyolc évesen mondtam el anyámnak. Most huszonegy éves vagyok, komoly kapcsolatom van egy másik nővel. A családom többi tagjának mostanában mondtam el, a kapcsolat miatt, hogy ne érje őket váratlanul, amikor bemutatom. Mind barátságosan, teljesen normális dolog lényege kezelték. A családom szerencsére nyitott és intelligens :)

Édesapámnak már nem tudtam elmondani viszont, mert egy hónapja meghalt. Általában az apák fogadják nehezebben, de valószínűleg ő is megértette volna.

2017. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem betegség ez normális 14 éves koromban mondtam el simán csak úgy hogy anya én a lányokat is szeretem nem ítélt el de nem hitt nekem most 19 vagyok és nagyon jóban van a barátnőmmel :)
2017. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
92%
Én nem rég mondtam el. 17 éves vagyok és hat volt 2 barátnőm is akikkel ugye jártunk akkor már szerintem sejtettek. De most, hogy tenyleg egy olyan lánnyal járok akivel komolyan gondolom így elmondtam meg főleg hogy barátnőm nagyon noszogatott hogy itt lenne az ideje. Apum és mostohaanyam egész jól fogadta, apa nagyon is szereti baratnomet, a mostohaanyam meg hat beszologat neki akárcsak nekem.:D Anyum is nagyon jól fogadta de azt amúgy is gondoltam és vele is nagyok kijon barátnőm. Úgy kezelik mint egy családtagot már:)
2018. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fogadja el de mond meg neki hogy te így vagy boldog és ez így jó ha nem fogad el nem is szeret meg kell próbálnia elfogadni :)
2018. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én ugyan fiú vagyok, de meleg, viszont a bevallás nekünk is ugyanolyan nehéz, mint egy lánynak. Velem úgy volt, hogy a viselkedésem miatt gyanították a szüleim. 14 éves koromban leültek velem beszélgetni, ha úgy érzem, hogy bármilyen szexuális problémám (vagy kérdésem) van akkor nyugodtan elmondhatom, nem fognak semmiért haragudni, bármi van mindig szeretni fognak, ne szégyelljek semmit, stb. Teljesen kétségbe estem, hogy megtudták a titkomat, elsírtam magam és könnyek közt, bevallottam, hogy nekem a fiúk. Anya is bőgött. Rossz nap volt, de megérte, mert nekem sokkal könnyebb lett és a szüleim is elfogadtak. Ha normális szüleid vannak, akkor szerintem mond meg nekik te is.
2018. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!