Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki egész életében heteroszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egész életében heteroszexuálisként élt és később kezdett erősebb vonzalmat érezni a saját neméhez is, annak milyen érzés volt az első szexuális együttlét azonos neművel?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra is gondolok, hogy amikor először kényeztette orálisan partnerét, milyen volt érezni, hogy lüktet a szájában a partnere nemi szerve?

2017. dec. 1. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
tehát életében hetero volt aztán a halála után bemelegedtek a dolgok? általában kihűlni szoktak, a nekrofilokat meg már nem tudják abban az állapotban gátolni
2017. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

25 évesen próbáltam ki egy nyolc évvel fiatalabb passzív "ismerősömmel". (Véletlenül futottunk össze. Ugyanazzal a busszal járt iskolába mint amivel én dolgozni.)


Az első alkalommal görcsölt a gyomrom, remegett a kezem, de nagyon élveztem. Ő kényeztetett. Az anált később próbáltuk, ott mindig hamar elmegyek. Törékeny lányos alkata van, szeretek vele lenni... 27F


(Ezzel nem igazán válaszoltam a kérdésedre... Én nem élvezem ha szopnom kell. Egyszer-egyszer előfordul, de nálam nem ez a csúcs.)

2017. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

hetekig hezitáltam hogy megtegyem e

Amikor mentem hozzá közbe ugy éreztem hogy az utcán aki velem szembe jön látja rajtam hogy mire készülök

Nálam jóval idösebbel voltam de látta rajtam hogy zavarba vagyok és segitett oldani

Először ö szopott le aztán finoman a számba rakta

Nagyon kemény volt neki de valahogy az illata izgató volt

Análisan később dugtam meg

2017. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
24-25 éves lehettem, amikor már volt másik férfi szájában a farkam, és mert kíváncsi voltam, hogy milyen lehet cumizni, odakuporodtam az egyszemű elé. Először kicsit furcsa volt, de ez hamar elmúlt. Élveztem, ahogy lüktetett a számban, majd kiürítette a tartalmát. Nagyon jó volt!
2017. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első 'válaszadó' jellemzően a mindent fikázó idióták csoportjába tartozik. A többiek válaszát köszönöm! :)
2017. dec. 2. 06:39
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon jó volt én is később jöttem rá hogy biszex vagyok
2017. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!