Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt minek nevezik amit apám...

Ezt minek nevezik amit apám és anyám csinált?

Figyelt kérdés
Az történt hogy volt 2 db sütemény. Azt hittem apám már evett belőle, és úgy gondoltam megeszem a kettőt. Ezután persze kitört a veszekedés, hogy én olyan szemét vagyok, hogy megenném előle. Persze utána sértődve azt mondta, hogy neki nem kell, persze utána azon volt felháborodva, hogy utána nekem nem kellett. De amúgy kiskoromtól kezdve ez így van, persze utána bűntudatot keltve bennem, hogy én megettem előlük a kaját.
2018. jan. 2. 12:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Amikor megkérdezem meg azt mondják hogy nekik semmi sem kell.
2018. jan. 2. 13:02
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Hisztizés. Szomorú, hogy irigyli az ételt a saját gyermeke elől, főleg, hogy nem szándékosan etted meg előle. Legközelebb a biztonság kedvéért kérdezz rá, hogy kérne-e belőle, mert szeretnéd megenni.
2018. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem utólag ha már picsognak, dacoskodnak ės hogy mentsd a szitut. Előtte.
2018. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is ettem meg, mert ezek után én is ott hagytam a süteményt.
2018. jan. 2. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Akkor te is hisztis vagy. Látszik, hogy a gyerekük vagy.
2018. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Boldog család lehettek,ha két nyamvadt suteményen is áll a bál,és torkot haraptokegymáson. :O
2018. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

A fiaimnak az utolsó falatomat is odaadnám. Ha valamit megesznek, hát megeszik. Nem hisztizek, hanem örülök, hogy ízlett nekik.

Soha meg se fordult a fejemben, hogy bűntudatot ébresszek bennük, azért, mert bármit is megettek. Még ha előlem ették is meg.

Bár az én családomban mindig volt annyi étel, hogy jutott mindenkinek. Hozzáteszem nem vagyunk gazdagok. Sőt!!

2018. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb módszer, ha azt csinálod amit behisztizve mondanak. Én nyugodt arccal megettem volna a két sütit miután apám azt mondja, hogy neki akkor nem kell.
2018. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vulgáris leszek. Ezt nevezik szarrágásnak.
2018. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez érzelmi zsarolás. ES te is kezdesz azza valni
2018. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!