Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Istenem apám elakar vinni a...

Istenem apám elakar vinni a 24. ei 2 órás istentiszteletre de nem akarom mert mindenbe beleszólna és az a 2 óra nagyonhosszú valamint egész 6. osztályba jártam templomba a válaszaitokat koszi 12/l?

Figyelt kérdés
Istenem apámm elakar vinni a templomba de ötletem sincs hogy előzzem meg. A 24. i istentisztelet a világ legunalmasabb istentisztelete mert 2 órát tart valamint apám még azért is megszólítana hogy nem a papra nézek. Ez a kettő dolog levisz a menyországból a pokolba szerintetek hogy előzzem meg? Eljátszam hogy beteg vagyok? Megmondjam neki? sissetek kérlek mert fél 11kor azaz magyarországon fél 10 kor apám itt van ezért 11 azaz 10 ig kellenek a válaszok?

2017. dec. 24. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
mond meg neki hogy csak akkor mész vele ha nem fog mindenért rád szólni,mert téged ez zavar!
2017. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Magyartanárhoz vigyen inkább.


Egyébként még hiszi a piszi. Aki azon rnyál, hogy ezért a pokolba jut-e, az van annyira vallásos, hogy nem hagyja ki ilyenkor a misét.


Akkora kamu, mint ide Betlehem.

2017. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ez az egész templombajárás dolog egy idejétmúlt, ódivatú, szánalmas időpocsékolás. Nem csak most, bármikor!
2017. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de le kell konfirmáljak hidd el nem mennék ha nem lenne kötelező
2017. dec. 24. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Szegénykém :(
2017. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Eljátszam hogy beteg vagyok? "


Vigyázz! Mert Isten szeme mindent lát.

:)

2017. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
#2 gratulálok, hogy egy határon túli magyart cseszegetsz a helyesírásával, miközben simán lehet, hogy román vagy ukrán suliba kell járnia...
2017. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmentél végül?
2018. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom most is aktuális.


Egyél sok babot és tejszínhabot. Garantáltan nem kell menned.

2018. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!