Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál hozzá, ha Édesanyá...

Mit szólnál hozzá, ha Édesanyád ezt mondná?

Figyelt kérdés

Vettem egy játékbabát. Anyumnak azt mondtam, hogy a gyerekemé lesz. Erre Ő azt mondta: "Nekem úgyis csak fiú unokáim lesznek, ez már el van döntve."

Amúgy nagyon szeretem Anyukámat, de szeretnék kislányt, úgyhogy ez a mondata kicsit rosszul esett. Ő viszont nagyon szeretne egy kis fiú unokát. Neki csak Én vagyok. Viccnek balul sült el.


22/L


2018. jan. 3. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet eldönteni :) Lesz, ami lesz. Szóval nem is venném komolyan, nem sértődnék meg ezen.

Egyébként meg, ha még nincs párod, férjed, nem terveztek még gyereket, nem vagy terhes, akkor meg tényleg tök felesleges ilyenen vitázni, hogy mi lesz majd a gyerek, amikor még tervben sincs.

2018. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha nő lennék, biztos érzékeny lennék erre. De férfiszemmel szerintem szimplán csak arról van szó, hogy tényleg jobban szeretne fiú unokákat, mert az neki kevesebb stressz lenne.


Srácoknál nem kell olyanon izgulni, hogy mi lesz ha kisgyerekként a többiek kicsit bántják, vagy apróbb játszótéri balesetekben kicsit csúnyább sérüléseket összeszednek, arcukra is, tinédzserként bulikban bepiálva kicsit könnyelműbben bocsátkoznak alkalmi kapcsolatokba, stb.

2018. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem vekengenék egy nyilvánvaló baromságon 22 évesen.
2018. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Minek veszel babát a nem létező gyerekednek?És mi van ha tényleg fiú lesz?

Generáltál egy vitát egy hülyrséggel.

Egyébként meg mindegy mit mond anyukád mett a gyerek úgy is az lesz ami és ő szetetni fogja.

2018. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is vennék babát a gyerekemnek, ha fiam lenne, ahogy kisautót is, ha lányom lenne. Ez nem olyan, mint a hosszú haj, vagy a fülbevaló, hogy inkább lányos dolog. Persze felnőttként egy férfit sem kell elítélni az ékszerekét, vagy egy mondjuk vállig érő hajért. Nem létező gyereknek azonban tényleg nem kellett volna babát venni. Egy játék sok bacilust magába tud szedni.
2018. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha viccnek szánta, annyit válaszolnék viccesen, hogy babával fiú is játszhat. Ennyi, téma lezárva. Minek vitázni, úgysem tudja befolyásolni, hogy milyen nemű unokái lesznek (ha lesznek, majd egyszer).
2018. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
ÉN szimplán kinevettem volna a naivságáért, aztán ennyi.
2018. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 babyboom567 ***** válasza:
100%

Anyukám annak idején(kb 25 éve) vett arany babafülbevalót,hogy az majd az unokájáé lesz.

Tehát ő úgy gondolta,hogy kislány unokája lesz.

Akkor úgy gondoltam ez cuki dolog.Meg főleg ,hogy minimum 3 gyereket terveztem ha felnövök(akkor voltam kb 16,tesóm 10).

Na a helyzet az ,hogy tesómnak van 1 fia,és elég minimális az esély,hogy lesz másik gyerek.

Én 41 vagyok, van egy 1 éves fiam,és nem lesz több .

Tehát anyukámnak nem lesz lány unokája.

2018. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%

Röhögve megkérdeztem volna hogy mégis ki döntötte el és hogyan :D mert a gyerek nemét a sperma dönti el.


Utolsóról keresztanyámék jutnak eszembe, nem lehetett tudni hogy fiú leszek-e vagy lány, de ők előre megvették nekem a fülbevalót. Anyámék meg fordítva, fiúnevet találtak ki, lányt meg nem mert úgyis fiú lesz.

2018. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!