Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha Édesanyád...

Mit szólnál ha Édesanyád beleszolna a nemi életedbe?

Figyelt kérdés
Édesanyám erősen ellene van annak hogy a barátnőmmel a saját házunkban szeretkezzünk... mit mondhatnék neki, hogy más véleményen legyen, vagy esetleg ha neki adtok igazat, azt is irjátok meg és hogy miért ! előre is köszi :)
2009. jan. 5. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

eloszor is nem artana ha megirnad h hany eves vagy.

ha meg tul fiatal vagy, akkor ertheto, bar ha mar megtortent akkor eso utan koponyeg a tiltas.


ha mar idosebb vagy akkor mkepp harcold ki xtem.

eloszor is probalj vele higgadtan es tapintatosan beszelgetni h miert nem engedi? probald ot is megerteni es kompromusszumot kotni.

ha semmikepp nem enged akkor kerdezd meg h ok h megtiltja h otthon szeretkezzetek de ettol megis mit var? ha annyira akarjatok, akkor ugyis megtalaljatok a modjat, ezzel o nem fogja tudni megakadalyozni. jobban orulne ha autoban, nyilvanos wc-n, oltozben, parkban, stb csinaltatok?? nem hiszem.

2009. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy hány évesek vagytok?

Bár igazából ha tinédzserek vagytok is, én szülőként inkább megengedném a gyerekemnek otthon, mint hogy menjenek a bokrok közé, meg mindenféle egészségtelen és kényelmetlen helyre.


Azt is fontos lenne tudni, hogy miért van ellene? Esetleg vallásos? Vagy nem tudja megindokolni? Lehet, hogy csak kellemetlen neki a szitu, mert kicsit konzervatívabb.

2009. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hat lehet igazatok van :) Én F/18 vagyok, a barátnőm pedig 17 éves... és mivel távkapcsolatban vagyunk, ez mégjobban megnehezíti a dolgokat...
2009. jan. 5. 18:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Részben igazat adok anyukádnak. Kérdés, hogy mennyire figyelsz a szexuális életeden kívül másra is, ha éppen otthon vagy? (gondolok ilyenre, hogy tanulás, takarítás - legalább a saját szobádban -, néha mosogatás vagy hasonlók...)

Szóval, ha anyukád látja benned a kötelességtudatot, és nem csak a lábad lógatod, plusz a szexen járatod az agyad, akkor talán kevésbé fog idővel beleszólni. Szokták mondani, hogy ha valami szórakozáshoz elég felnőttnek érzed magad, a munkában is legyél felnőtt. :-)

2009. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukad konzervativ, ezert nem engedi meg. Hogy mit mondhatnal neki, hat beszelj vele nyugiban, ne veszekedjel semmi esetre sem, es magyarazd meg neki azt, hogy te ettol meg egy teljesen normalis fiatal vagy. A nemi elet teljesen hozzatartozik az elethez, es igen, 18 fiu vagy, ez igy ok.

Mondd meg neki, hogy mar nem abban a korban elunk, amikor o volt fiatal, az hogy baratnod van, es nalatok vagytok, ez normalis dolog. Minden haverodnal igy mukodik a dolog, mondd ezt is.

Anyukad azt gondolja, hogy ezzel a tiltassal tesz jot, pedig epp az ellenkezojet eri el vele, hiszen mar tenyleg 18 evesen, fiu letedre ez normalis dolog. Es hova menjel? Hotel szobaba, vagy megis hova??

Ne hagyd magadat, beszelj vele, es mondd meg neki, hogy ne legyen ennyire szigoru hozzad! Remelem azert jol tanulsz, es tovabb jelentkezel erettsegi utan, ugye? Mert ha a suliban is jo vagy, akkor tenyleg ne engedd, hogy a konzervativ felfogasat rad eroltesse!

2009. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Tiltással csak az ellenkezőjét éri el! Próbálj vele beszélni, ha hajthatatlan marad, nincs más megoldás keresnetek kell valami kis kuckót, ahol ....
2009. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy nagyon egyszerű dolog, pszichológiából indulj ki. A lényeg, hogy Te (anyukád szemszögéből persze) a legjobb géneket örökölted, az övét és apádét, plusz ő nevelt fel, tehát Te vagy a tökéletes férfi. Tudat alatt féltékeny Rád, hogy úgymond más nőt választasz, ill. nemi életet élsz. Ez ellen persze nem tud mit tenni, ezért ez a "szemrehányás" abban a formában jelentkezik, h kellemetlen neki a helyzet, miszerint otthon akarsz együtt lenni a barátnőddel.

Emellett a szülőknek nehéz szembeslni azzal, hogy a gyermekük felnőtt, ezért így tagadnak.

A legjobb lenne, ha tényleg megbeszélnéd anyukáddal, hogy mégiscsak jobb, ha otthon vagy, mintha szállodákba/egyéb helyekre kényszerülsz, ill. ezzel a tiltással előbb-utóbb még jobban eltávolodsz tőlük.

2009. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám pont ilyen. Egyidősek vagyunk, csak én lány vagyok. Nálunk azzal magyarázza anyám a döntését, hogy van 2 kisebb testvérem, és nem akarja, hogy meglássanak valamit...

Ezért a páromnál szoktunk szeretkezni többnyire...

2009. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: a kistesó indok jogos szerintem :-) volt olyan, hogy nálunk laktak pár napig nagynéném az akkor 5 éves kis unokatesómmal, és hát majdnem ránk nyitott párszor a kissrác, úgyhogy mi szereztünk kulcsot :-) de ha nem tudtunk volna, hát valamit akkor is csinálni kellett volna, mert talán még kicsi a gólyameséhez :-)
2009. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Szegény.. Kérdezd meg anykádat, hogy szerinte hol kéne megoldanotok???
2009. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!