Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akar a 45 eves anyam az...

Miert akar a 45 eves anyam az en ruhaimba jarni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, szegyellem ot, hogy nem tud normalisan feloltozni, mas vele egykoru szulok szepen oltoznek, de izlesesen, az en anyam meg viritos sarga felsotol kislibazold felsoig mindent felvesz. Minel viritosabb, neki annal jobb. Engem megszol, ha olyan felso vagy ruha van rajtam, ami dekoltalt, de ha en mondjuk megunok egy kivagottabb felsot, neki az rogton kell. Azert nem tudok semmilyen ruhat se kilokni, de eladni, se elajandekozni, mert o mindre igenyt tart. Ez normalis?

25L


2018. jan. 6. 11:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
te mekkora idióta vagy...
2018. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Az normális hogy huszonöt évesen idegeneknek szidod az anyádat a ruhái miatt? Azt hittem valami kiskamasz vagy amíg meg nem láttam hogy huszonöt éves...
2018. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Igen normális én magamtól adom oda azt amit már nem használok. Persze amit esetleg másnak szeretnék elajándékozni vagy eladni azt nem de általában az ilyenekről nem is tud hiszen nem tartja számon, hogy milyen ruháim vannak. Lehet már neki sem tetszenek annyira a rikítós ruhák és próbál divatosabban öltözni. Te pedig egyszerű megoldás vagy.
2018. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne vehetne fel egy sárga felsőt? Szerinted csak mert 45 éves, akkor már csak fekete fehér kosztümruhában járhat, vagy mi?
2018. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Inkább eladod mint anyukád használja? Amúgy se baj szerintem hogy fiatalosan öltözik, sokkal jobb lenne öregesen otthonkába öltözne?

Most nem azért de színt színnel simán összeköltözik mindenki.....

Az meg inkább számodra lehet dühítő, hogy méretben anyukád 45 évesen ugyanakkorát hord mint te 25 évesen. A dekoltált ruha ha az miatt rajta ki vagy akadva akkor magadon is ki kellene.... Nő létemre 35 évesen se hordok erősen dekoltált ruhát de régebben se nagyon tettem. Amennyiben a dekoltált ruha a gond, egyáltalán mindegy hány éves vagy nem ilyen korhoz kötött még (persze nem 70évesnél)

2018. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

"Öregember nem vénember"

Mondjuk anyukád még nem is öreg! :)

2018. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Én is irigységet érzek itt, hogy anyukádra jók a cuccaid. Szóval kellenek neki a cuccaid, de szerinted rondán öltözködik. Vagyis neked ronda cuccaid vannak?
2018. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
57 éves az anyukám, én 33 vagyok. Egymás ruháit simán felvesszük. Ha megyek haza vagy ő jön hozzánk több napra, nem is viszünk ruhát egymáshoz. Sőt, van egy pár egyforma ruhánk is. Imádom, hogy fiatalos, csinos. Engem az idegesítene, ha otthonkában járna vagy csak sötét ruhái lennének. Lehangolna.
2018. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, miért ne hordhatna egy 45 éves nő sárga vagy zöld felsőt.
2018. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Szeretnék veled problémákat cserélni, a tieiddel talán megbirkóznék. :D
2018. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!