Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Kihez forduljak ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok dolgozom tanulok rettenetes anyámmal a kapcsolatom. De még nincs elég pénzem hogy elköltözzek. Minden naposak az ordibálások fizikai és verbálisan is bánt. Én tűröm de állandóan szomorú vagyok hogy erre kell hazajöjjek és hiába próbáltam nem engedte hogy javitsunk a dolgokon. Nincs kihez menjek az összes barátom kiölte mellőlem pasi meg szóba se jöhet.. Tudom hogy nekem kellene változtatnom csak nem tudom hogyan még legalább 2-3 hónapra szükségem van hogy el tudjak költözni. De már egy napot se bírok itthon. Sokszor szinte fulladok az idegtől és már nyugtatóval se tudok aludni. Előre is köszönöm ha valaki tud segiteni.
2018. jan. 21. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki, és költözz össze valakivel (barátnő, pasi, kolesz...)
2018. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig összeszorítod a fogadat ésk kibírod. :)


Én mikor már nagon szar volt otthon csak azon járt a fejem, hogy "nyugi egy hónap és leléphetsz örökre". Segít túlélni az utolsó heteket.

2018. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak annyit tehetsz, hogy megpróbálsz erős maradni, és a céljaidra fókuszálsz. Vagy próbálj szervezni valamit, keresd az alkalmat amikor mind a ketten nyugodtak vagytok, és próbálj őszintén beszélgetni vele az érzéseidről. Ha semmi nem megy, akkor ne foglalkozz vele, zárd ki az életedből, talán majd megbánja, és idővel nyitni fog feléd úgy, mint egy normális anya.
2018. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Pasi miért nem jöhet szóba? 18 elmútlál,valakivel összejönnél,aztán ha lehetséges,akkor összeköltöznétek,anyukád meg nem tehetne semmit.
2018. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj, össze ne jöjjél már valakivel ilyen tanácsra...Ilyen menekülésből csak érdekkapcsolat lehet, abban se fogod magad jobban érezni.

Próbáld meg kibírni. Én is megőrültem anyukámtól, de a kutyáim miatt nem mehettem el. Kibírtam. Évekig.

De van mindenféle segélyvonal, keress rá, lehet, hogy ilyen esetekben valahol tudnak neked lakhatást biztosítani rövid időre.

2018. jan. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van felsorolva néhány szervezet.

2018. jan. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!