Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem el akarnak nyomni....

Úgy érzem el akarnak nyomni. Hogy reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Tegnap anyàèk kötelezően megnézettek velem egy filmet amin ők sírtak. Mondtàk , hogy milyen szèp , milyen jó meg stb. ( Mennyei csodàk)

Vègignèztük , engem nem igazàn siratott meg se semmi.

Erre megkezdtek beszèlni , hogy milyen érzèketlen vagyok , feszt csak metàlt és rockot hallgatok meg nézem a hülye horrorfilmeket. Ez mind igaz , de mièrt kène komolyan vennem egy megrendezett és eljàtszott filmet , mikor a horror mindíg hajtottàk , hogy csak maszkok meg nem kell komolyan venni őket.


Szeretem a rockot a metàlt és a horrort , és ? Csak èn tudom mit èlek àt nap mint nap a suliban , hogy hàny èjjelt sírtam àt... Tegnap ezen nagyon kiborultam. Úgy szeretnèm megmagyaràzni , hogy azèrt hallgatom durvàbb zenèket mert azok az egyetlenek amiken nem sírok , hogy azèrt nézek horrort meg minden bolondsàgot mert elegem van a valósàgból ami naponta körbevesz és azèrt olvasok kitalàlt meg mindenfèle könyveket mert egyszerűen nem egy percet se akarok azon gondolkodni , hogy milyen szar ez a tàrsadalom , mennyi ember hal meg naponta stb.. Ha nem olvasnàm ès nèznèm azokat a könyveket/filmeket amiket olvasok/nézek, vègigsírnàm az èletem. Nem értik meg , az egyik legrosszabb tulajdonsàgom az érzèkenysègem 1-2 szón kèpes vagyok napokat depizni és utàlom ezt. Nekem kell a sok hülyesèg amitől tiltani akarnak. Màr tiltottak , megkezdtem festeni de a rajzaimat dugdosnom kell , ne mutogassam senkinek , és ez nem a minősège miatt. Gyönyörűen és èlethűen festek és rajzolok , egyszerűen csak nem bírjàk a gondolkodàsmódom és "normàlisnak" akarnak feltüntetni màsok előtt.


Mit tegyek ellene ? Ha elmondanàm mi mièrt van , nem èrtenèk meg mert nekik erre nincs szüksègük.Tettessem , hogy olyan vagyok mint màs rokonom ? Nem értem mièrt kène alelnyomni engem , nem vagyok sàtànista se semmi elmebeteg mègis úgy kezelnek.



#elnyomás #Sàtànistànak nèznek
2018. jan. 27. 12:43
1 2 3
 1/28 Feketeruhasember ***** válasza:
14%
De jó lenne ha csak annyi bajom lenne mint neked...
2018. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
brühüm. Szedd már össze magad, te szerencsétlen.
2018. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
A leírásod alapján tini vagy. Ne aggódj, elmúlik, mindenki átmegy ezen a világfájdalmas korszakon.
2018. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Tiszta nosztalgikus. Tiniként én is különlegesnek képzeltem magam.. Aztán kicsit megkomolyodtam, és felhagytam az önsajnálattal. Ne aggódj kérdező, ezen mindenki átesik tiniként. majd kinövöd, ahogy mindenki más is.
2018. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Most komolyan ??!

Kiírok egy kèrdést ès ezt kapom ? Vegigmentetek ezen ?? Hànyszor mentetek vègig a suli folyosóin hallgatva , hogy meg kellene halnotok ? Hànyszor talàlt ki 1-2 fiú valami baromsàgot ès nektek kellett fizetni a következmènyekèrt ? Nap mint nap lenéztek ? Èreztètek màr magatokat úgy , hogy minden ès mindenki jobb nàlatok ?? Nem csak iskolàról beszèlek , a szülők sem különbek. Igazatok van ,tènyleg èn vagyok a bekèpzelt. Ha az embernek màra maradtak èrzelmei , el kell taposni. Csak egy gyenge làncszem a gèpezetben... Fogalmatok sincs mit èltem àt , ki vagyok ès milyen vagyok.


Lenèzitek a fiatalabbakat , a jövő generàciójàt...Mègis , hogy akartok jobb jövőt ha ellenszenvesek vagytok ? Röhögj a problèmàimon , nem èrdekel , de majd sírni fogsz mikor x èvesen kellesz majd a kisebbek segítsège akik addigra kinyírjàk magukat miattatok. Mikor valaki kiír ide egy kèrdést ,nem lenèzetni akarja magàt , hanem tanàcsot kèr.

Nèzzetek le mindenkit , szidjatok mindent és mindeknit mert a kemènyekè a vilàg , ha nincs szíved , tièd a vilàg..Igazatok van , rohadtul nem fog èrdekelni senki ès semmi , mert nem lehetnek nekem sem problèmàim , úgy nem lehet màsnak se.

2018. jan. 27. 13:59
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Kár, hogy a kérdező válaszát nem lehet zöld kezezni.
2018. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%

Kér hogy a kérdező azt hiszi csak neki lehetett baja, Nem akar segitséget, csak nyivékolni akar. És hogy válaszoljhak: Igen, éreztem úhy hogy lenéztek. Igen,éreztem úgy hogy mindenki más a rossz, csak ártani akar nekem. Igen,éreztem úgy hogy a tanárok is ellnem vannak ? amikor meg mertem magam védeni pér fiú szexuális zaklatásától, engem büntettek meg mert agresszív vagyok. Úgyhogy nem hiányzik egy beképzelt gyerek kioktatása, Nőj fel, vedd fel a kesztyűt-ésszel, és nem erővel mert arra csak ráfaraghatsz. A rinyálás meg az önsajnálatban fuldoklás senkin sem segített. Ahogy az sem hogy különlegesnek képzeled magad,mert "te nem vagy olyan mint a rokonok". De, olyan vagy. csak könnyebb másnak hinni magad mint szembenézni a valósággal. Azon meg ne csodálkozz pgy a környezeted igy reagál rád, ha ez a hiszti amit itt levágtál az alapstílusod.


"Csak te tudod " mit élsz át. És ez kinek a hibája? Ja, tudom, ez is másoké, nem a tiéd mert nem kommunikálsz, nem kérsz segítséget. Hagyj fel végre ezzel, és mozdulj valamerre, mert semmi sem fog változni. Nem mások a hibásak, hanem te mert nem keresed a kiutat. És nem mond hogy keresed,biztos vagyok benne hogy te sem vagy különb mint én voltam.

2018. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Bocs az elgépelésekért, de kiakadok ha olyan kis idiótával akadok össze mint én voltam, mert tudom hogy a SAJÁT HIBÁJÁBÓL fog szenvedni évekig, pont mint én anno.


És ugyanúgy másokat fog okolni mint ént tettem egy ideig.

2018. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

Csak annyira ellenszenvesek a felnőttek, amennyire a mai fiatalok is, a "jövő generációja", ahogy te fogalmaztál.


Eléggé elcseszett a generációd, bunkók, buták és ostobák a fiatalok, persze tisztelet a kivételnek. Igen, én elhiszem, hogy sok az olyan fiatal, akik valós problémákat élnek át, de ha körülnézel, rengeteg olyan tinit látni, aki csak rinyál meg öngyilkos akar lenni, mert anyuci és apuci nem vette meg a legújabb ájfont.


Szinte az összes lány ugyanúgy néz ki, és mindegyik azt gondolja magáról, hogy ő mennyire egyedi, holott abszolút nem az. A felnőttek között is vannak hihetetlenül primitívek, mint ahogy a válaszokból is láthatod, de azon se lehet vitatkozni, hogy a te generációdnál hiba csúszott a gépezetbe.


A problémák meg olyanok, hogy a legtöbb ember csak akkor tudja megérteni és átélni, ha ő maga is ugyanazt tapasztalta.

2018. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
"Lenèzitek a fiatalabbakat , a jövő generàciójàt.." Csak azért mert ök meg az egyetlen MENÖ GENERÁCIOnak képzelik magukat:-))
2018. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!