Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jobb lenne egy...

Szerintetek jobb lenne egy gyemrmekotthonban/nevelőintézetbe?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok szuleimmel az utobbi egy evbe egyre tobbet veszekszek az elmult 3 honap maga volt a pokol van 2 testverem barmi van valamilyen ok folytan mindug en kapok es a buntetesem utes formajaban kapom mindenert megvernem persze bevallom van amikor en vagyok a vita oka de ez azert van mer mar kikeszultem 6. Osztalyos koromig kituno tanuli voltam most 7.be az atlagom 2-3 kozott mozog ugy erzem ez a vitak miatt van karacsony elott pentem delutan nem jottem haza mer elozo nap annyira megvertek a szuleim hogy verzett az orrom es egy lila keznyom lett a fenekemen mert annyira megvertek rettegek a szuleimtol probalok jol tanulni de egyszeruen nem megy kikeszult az agyam elkezdtem vagdosni magam folyton sirok 1 szer szoktem el nem lett jobb eddig errol senkinek se mertem beszelni mert feltem es nem anyagi problema all a vitak hatterebe mert egy atlagos korulmenyek kozott elunk de nem tudom mit tehettem hogy mindig em kapok egyszeruen nem birom tovabb itt lehet jobb lenne egy nevelointeztbe/gyermekotthonba vagy akarmi csak nem szeretnek tobbe itt elni az se erdekelne ha nem kapnak ajandekot soha tobbe meg uj ruhakat csak szeressenek es ne bantsanak valaki tudna nekem segiteni?
2018. jan. 29. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem olvastam el hanem látatlanban írom, hogy az pont olyan, mint a börtön. Ha nem a nevelő ver el, akkor a berakott cigók és akkor még szó se esett a nemi erőszakról, lopásról és csicskáztatásról.
2018. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Inkabb ongyilkos leszek de itthom nem birom tovabb😭
2018. jan. 29. 18:17
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Rokon, barátnő, akinél lakhatnál? Esetleg Családsegítő, NANA...
2018. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Van aki segíthet neked: Úgy hívják gyámügy. Te magad is bemehetsz, és segítséget kérhetsz.
2018. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyszuleim mar nem elnem egyedul apa testvere az akivel joba vagyok de neki nem szeretnem elmlndani foleg hogy friss hazas es most lesz a felesegevel gyermeke tudom hogy ezzel csak bekavarnak😭baratnom van ott csak 1 ejszakara tudnak maradni mer anyukaja joba van anyummal es amikor elment otthomrol akkor is naluk aludtam es baratnom anyukaja egybol szolt anyanak pedig megkertem
2018. jan. 29. 18:30
 6/20 A kérdező kommentje:
Pedig mergkertem ne tegye*
2018. jan. 29. 18:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában nincs pszichológus? Mert ezt megérné elmondani egy felnőttnek, akiben megbízol.Legyen az egy tanárod, vagy egy felelősségteljes rokonod. Ő többet tudna segíteni, mint mi így név nélkül.
2018. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy megkérted, de neki, mint felnőttnek kötelessége volt szólni. Mondtad neki hogy bántanak otthon azért ne szóljon?
2018. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam nem eppem vagyok a legjobb kapcsolatban a szuleimmel (mert valamiert felek rettentoen a kovetkezmenyektol)😭
2018. jan. 29. 18:38
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
A gyermekotthonról meg annyit, hogy vannak jók és kevésbé jók, de szerintem közel nem mindegyik olyan rettenetes, ahogy az 1. leírta. Ott nem bánnak így veled, de a nevelőktől akkor sem várhatod el, hogy a szüleid helyett is szeressenek. Na meg ott igencsak korlátok közt élnél, és ahogy elmúlsz 18, leveszik rólad a kezüket.
2018. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!