Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki, aki volt már hasonló...

Valaki, aki volt már hasonló helyzetben, mit tegyek? Mit csináljak azért, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nevelőapám van,az elején jó volt a kapcsolatunk de amióta megszületett a hugom tönkre ment. Amikor ideges,szavakkal bánt engem(dagadt,semmirevaló,hülye,hitvány,undorító).Mindig csak bánt,minden zavarja(hajam színe,öltözködésem,ha eomegyek otthonról az a baj,ha otthon vagyok az a baj,barmit csinalok minden baj neki). Anyukám is teljesen megváltozott,könnyebben lesz ideges. Már menekülök otthonról,jrlenleg kollégiumba vagyok,aminek láthatóan örül,viszont ha nevelőapámnak rosszabb hétvégéje van,akkoris bánt hogy miért vagyok otthon,miért nem sportolok,miért nem dolgozok...stb. Amikor otthon van a szobámból nem mehetek ki. Már magyom unom,néha az öngyilkosságon gondolkozok és napi szinten sírok. Legszívesebben nem lennék,úgy érzem hogy csak teher vagyok,de próbálok erős maradni. 17/L
2017. dec. 17. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Stresszesek, mert a gyerek sokat kiszív belőlük. 17 vagy, tehát akár dolgozhatnál is. Ha tényleg idegesítően lusta vagy és elhízott, akkor nézz szembe a tényekkel és mutasd meg nekik, hogy nincs igazuk. Vállalj melót, sportolj. Nem mondom, hogy kedvesek és így kellene ezt feléd tálalniuk,de ha van benne ráció...
2017. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es, neked elmentek otthonról?!


Ja, 17 évesen Ő dolgozzon, meg meneküljön el, mert a szülei idióták.

Érdekes, nálunk is van kisgyerek, mégsem vagyok idegbeteg pitsa, ahogyan a kedvesem sem az.

2017. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem vegyél egy nagy levegőt és tarts ki.Ne sírj.Hamarosan nagykorú leszel, és ha befejezted a középiskolát előtted az élet.

Ők meg csak had toporogjanak az elb...tt életükben.Mert hogy nem érzik jól mgukat az biztos.Inkább tervezz előre, sajnos ebben a helyzetben muszáj, mivel szüleidre nem fogsz tudni támaszkodni.

2017. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!