Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok, ha megtudnáto...

Mit gondolnátok, ha megtudnátok, hogy a lányotok hotelbe jár? Ezért miért kell így viselkedni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nem 15 éves kislány, mielőtt bárki ezt hinné.


Pesten tanulok, de általában hétvégére hazajövök, mert itt is vannak barátnőim, itt a családom is. Viszont van itthon egy "barátom", akivel több van közöttünk, mint sima barátság. Nem vagyunk együtt, de hetente/kéthetente együtt töltünk egy éjszakát, vagy most pl. hogy végeztünk a vizsgákkal, elutaztunk wellnessezni is pár napra.

Haza ugye nem hozhatom, mert anya azonnal elkezdene faggatni, van egy 10 hónapos húgom, ezért kb sosincs olyan, hogy elmennének itthonról egész estére, éjszakára és üres lenne a ház.

A sráccal ugyanez a helyzet, nem akarunk kísérletezni, hogy vajon mikor toppan be az öccse, vagy a szülei. Autóban kényelmetlen egy idő után, így maradt az, hogy hotelbe megyünk.

Kényelmes, kultúrált és nem kell figyelnünk arra, hogy csendben legyünk, vagy hogy nehogy észrevegyen minket valaki. De ezt most anya megtudta az egyik barátnőm elszólása miatt és azóta ki van akadva, hogy hogy lehetek ilyen, meg "mit gondolnak rólunk". 5-6 hotelt szoktunk váltogatni, szóval még azt sem lehet mondani, hogy mindig ugyanoda megyünk és már tudják a nevünket.

Meg legrosszabb esetben max. azt hiszik, hogy szeretők vagyunk, de kétlem, hogy bármelyik recepciós ezen gondolkozna.


Amióta tudja, felhozta ezt a témát 3x, meg hogy miért nem hozom haza bemutatni és lehetnénk itt is nyugodtan, nem kéne úgy viselkednünk, mintha hajléktalanok lennénk... És ha hazahozom, mit mondok? "Sziasztok, ő itt XY, hétvégente összejárunk szexelni és most felmegyünk a szobámba."?


Mit mondjak neki, hogy kicsit lenyugodjon?


2018. febr. 3. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

És ha hazahozom, mit mondok? "Sziasztok, ő itt XY, hétvégente összejárunk szexelni és most felmegyünk a szobámba."?

Pontosan ezt mondanám,ki kéne már verni a középkorú nők fejéből is a csak házzasság után lehet szexelni szarságot talán ők se lennének kielégületlen frusztrált idegroncsok és lányaik nemi éltére se lennék irigyek.. És egy sima jo szexhez nem kell se házzaság,de még kapcsolat se, én is csináltam igaz nem volt senki akinek elszámoltam volna,de töltödtem és nem voltam idegbeteg petcha.. Töltödni kell kapcsolat nélkül is. Mondom ugy h már feleség és családanya vagyok. De nem vagyok se képmutato se álszent. Amugy is a jo szex a párkapcsolatban is alap,aki szerint nem fontos az még sose élvezte a párjval csak kb végig kinlodja..

35N

2018. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
kitagadnám. Nem így neveltem. Házasság előtt nincs sex.
2018. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igazából anyát nem hiszem, hogy az zavarja, hogy szexelek.

Mert felnőtt vagyok, ő is tudja, hogy ez az élet része, nem csak azok szexelnek, akik gyereket akarnak... Csak ezen van fennakadva, hogy miért kell hotelbe mennünk, mikor itt élek és hogy ha ezt bárki megtudja, mégis mit gondol.

2018. febr. 3. 19:48
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Semmit nem szólnék, ez természetes. Sajnálnám, hogy nem tudom anyagilag támogatni, és csak a hotel marad.
2018. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Mondd azt anyukádnak, hogy kicsi a párod farka, és áthallatszana a tapsolás.
2018. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagytok együtt, csak összejártok dugni, úgyhogy miért baj, ha azt hiszik, hogy szeretők vagytok? Azok vagytok :D Ha neked így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá. Anyudnak vagy azt tudod mondani, hogy nem fogod hazahozni, mert csak a szexpartnered, vagy hazaviszed azt hazudva, hogy kapcsolatban vagy vele. Nyilván tisztességesebb nem kamuzni.


#1, te meg hány helyre másolod be ezt a szánalmas ökörséget? :D Nagyon frusztrált vagy, ezek szerint nem elégítenek ki mégsem rendesen azok, akik ágymelegítőnek használnak.

2018. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó férjnél vagyok, a férjem elégit ki,nem kell mellé más,de nem vagyok álszent,nem szüzen mentem férjhez,igenis okorség a házasság előtti tiltás. Vagy itt mindenki szüzen ment férjhez,meg mindenki a gyereknemzésért szexel,akkor talán tiltsuk be a védekezést,álszentkéim...
2018. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
8 érdekes,én egy másik urnak kuldtem privit, ahol kint volt a név is hagyne irjam ki ide én is,nekem egy acuntom van csak, neked ezek szerint több is,érdekes, melyikünk egyenesebb. :D
2018. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
A #2-n meg a #8-on én is dobtam egy hátast - férfiként - majd gyorsan megnéztem a naptárt, hogy nem 1818-at írunk-e... utoljára tizenévesen érdekelt, hogy a partneremnek hány szexuális kapcsolata volt előttem...
2018. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon egyszerű: "Nemhogy örülnél neki, hogy nekem legalább van szexuális életem, ha már neked nincs!". Utána egy kéjes mosolyt illessz oda, csak a hatás kedvéért!


Amúgy meg vidd haza, mutasd be és csapjatok egy iszonyatosan hangos szexet. Majd ha ez őket zavarja, akkor megmondhatod anyudnak, hogy "na, ezért nem járt ide eddig a barátom".

2018. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!