Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mikor éreztétek, hogy most...

Ti mikor éreztétek, hogy most már itt lenne az ideje elkoltozni a párotokkal külön a szülőktől?

Figyelt kérdés
Meg mindketten otthon élünk, mindkettőnknek van keresete. 30-hoz közel vagyunk mindketten, több éves kapcsolat. Hogyan kell ezt elkezdeni?
2018. febr. 23. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Az én véleményem az ,hogyha ez kérdés ,hogy hogyan kell ezt elkezdeni akkor még nagyon nem vagytok érettek...
2018. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha ezt komolyan kérded, akkor sehogyan.


Egyszerű volt: közöltem 21 évesen, hogy találtam olcsó albérletet, és pakolok.


Majd 27 évesen megbeszéltük a párommal, hogy kiköltözök hozzá, akkor pedig megmondtam, hogy apa, Svájcba költözöm. Ennyi volt.

2018. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nektek kell eldönteni nem màsnak. Ezt ti érzitek mikor vagytok kész, egy különàlló életre. Mi pàrommal minketten "érettebek" vagyunk a korunkbelieknél. ( 19l, 20F) màr több mint fél éve különélünk a csalàdjainktól, sajàt hàzunkban, önàlló hàztartàsban. Mi ekkor éreztünk készen lennénk egy külön életre. (3éve vagyunk együtt)
2018. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Úgy hogy kinéztek egy helyet magatoknak. Majdnem harminc évesek vagytok, jócskán ideje egy saját otthonnak.
2018. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem a páromtól tettem függővé, én 18 évesen már úgy éreztem, hogy ideje lenne, pedig nem volt párom akkor. 19 évesen meg is tettem, egyedül. Egyszerűen igényem volt rá, hogy ne a szüleimmel éljek együtt, dolgoztam is már akkor, teljesen más időbeosztás szerint éltem, mint ők, úgyhogy külön költöztem. Ennek már 12 éve. Ettől függetlenül tök jó velük a kapcsolatom.
2018. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
26-27 évesen kezdtem úgy érezni.
2018. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ja de nekem nem volt párom, hanem én egyedül akartam menni.

Most már 13 éve egyedül élek és nem tervezek senkivel összeköltözni, az ittalvás-ottalvást preferálom.

2018. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt rá lehetőség

Pénzügyileg elsősorban

2018. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a páromtol tettem fuggové,nem is volt akkor,egyedül is lehet,egyedül mentem,amint betöltöttem a 18 at jo okom volt rá. De ha ti 30 hoz közel még ezen filoztok h h kell elkezdeni a leválást külön élet elkezdéset,inkább maradjatok otthon mert még nem vagytok nagykoruak fejben..
2018. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, 3 éve van állandó munkahelyem, már akkor felébredt bennem az igény. Szerettem a szüleimmel élni, jó kapcsolatunk volt, a tesóimmal is, nem szóltak bele az életembe, de azért csak jó lett volna önállósodni. Viszont egyedül nem akartam, "megvártam" hogy a barátom -most már vőlegényem- is végezzen a sulival és találjon egy állandó munkahelyet, végül idén költöztünk össze- Harminchoz közeledve, több éves kapcsolatban szerintem alapnak kellene lennie, hogy 9nállósodtok.
2018. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!