Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nemtámogatnak a szüleim?...

Miért nemtámogatnak a szüleim? Fiatal felnőtt vagyok huszas eveim elején a szüleimmel kakom de szeretnek elkoltozni. Van munkam es vegzettsegem viszont, iszonyat dragak az alberletek

Figyelt kérdés
Van egy belvarosi lakasuk örököltèk.Szeretnek beköltözni de anyukamek nem engedik pedig mondtam h kifizetnema a koltségeket rezsi stb..Miért ilyenek? Segítek,mindenben normalis megbízhat làny vagyok .Most végeztem ax egyetemen végig dolgoztamne nem élősködtem rajtuk.Ez szerintetek normalis h meg penz ellenében sem lakhat ott a lanyuk,persze ideiglenesen gondoltam nem örökké.Jah es nincs kiadva sem eladasban sem gondolkodnak.

2016. nov. 17. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy megszokásból nem akarják hogy kirepülj a szülői fészekből.
2016. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákèrt csak telegonròl írtam.
2016. nov. 17. 21:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mivel indokoljak?
2016. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Terelik a témát ,h magas lenne a rezsi stb stb..de mondom mai lakasàrak 2 havi kaukció*a berletidij kb h elindulj az èletben ennyire nem állok jol pedig szorgalmasan dolgozom.
2016. nov. 17. 21:22
 5/21 A kérdező kommentje:
Plusz nem ingyen kértem ,meg h tutujgassanak,csak egy kis kezdő segítséget.
2016. nov. 17. 21:23
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt gondolják,hogy pénzkidobás két háztartást fenntartani,amikor jól elvagytok. Egyedül élnél, nyilván féltenek is.
2016. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy diplomás, felnőtt ember már jogosan vágyna függetlenségre. Számomra érthetetlen. Mivel jobb, ha üresen áll a lakás? Ha ki lenne adva, megertenem, hogy hiányozna havonta az az osszeg, de igy...Probáld meg kideriteni, miert nem biznak benned, mert a magas rezsi eleg abszurd kifogas.
2016. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szigorù nevelést kaptam mindenért meg kellettdolgoznom,hàzimunka,tanulas,sport mindenhol a legjobbnak kellett lennem.Nagyon irigy természetüek pedig tenyleg nem kerek penzt semmit csak k. 3 hónapra kertem a lskast,h tudjak gyūjteni ,sajatra vagy albira
2016. nov. 17. 21:37
 9/21 A kérdező kommentje:
Plusz nagyon faj h en ùgymond tènyleg jó gyerekuk vagyok marmint ,tanulok dolgozok segítek nekik meg minden.Mas hulyegyerek meg a semmire kap lakast ,aitot mindent..en nem ezt varom csak faj h ugy erzem nem szeretnek:(
2016. nov. 17. 21:39
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb megoldás, de: bérelj szobát. Sok értelmes, normális lány van így, mint te. Barátnőm 2 hónapja vett ki egy albérletet, egy idegen lánnyal. Kedves lány a másik bérlő. Nem barátkoznak túl sokat, de szépen kényelmesen elvannak. Mindketten dolgoznak, szóval nem is sokat vannak otthon.
2016. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!