Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok a lányotokk...

Ti mit csinálnátok a lányotokkal ha ki lenne szívva a nyaka?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a következő helyzetet: A lány 18 elmúlt, van barátja de ti megtiltjátok, hogy hazahozza illetve együtt aludjanak mert nem szimpatikus nektek a srác. Két napra egyedül kell hagyjátok otthon és mikor hazajösztök alig észrevehető kis lila folt van a lányotok nyakán.

Mit tesztek? Megbüntetitek valahogy, esetleg kérdőre vonjátok, vagy észre sem veszitek a dolgot?


2018. febr. 27. 12:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Elgondolkoznék, miért kell a lányomnak titkolózni előttem
2018. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

Azért ez nem akkora tragédia. :) Nem foglalkoznék vele.


Az más kérdés, hogy miért lett eltiltva? A nem szimpatikus eléggé gyenge érv. Nem nektek kell szimpatikusnak lennie, nem ti jártok vele. A lány sem kisgyerek már. Persze, ha valami durva dolog van a sráccal, pl. drogozik vagy agresszív állat, akkor érthető, hogy nem szimpatikus.

2018. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
12%
A prolik szívják ki a szajhájuk nyakát, így jelölik meg a többiek előtt, hogy már megvolt nekik. Mondjuk ez a “jösztök” szó sem a dilpomás emberek sajátja, szóval pont összeillesz a magasan képzett nyakkiszívókáddal. Legalább áthúztad az ágyneműt, vagy majd anya moshatja a legényfoltos lepedődet?
2018. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem hozta haza és nem aludtak egyóütt, akkor meg se szegett semmit (bár 18 évesen megszegni ilyen szabályt, azon sem csodálkozom. nem úgy értem, hogy felnőtt és csinál, amit akar, de ebben a korban még én se voltam normális és engedelmes kisleány, nemhogy a többség).

Kiszívott nyakat lazán össze lehet hozni együttalvás és hazahozás nélkül, tapasztalat. Gondolom, a 18 éves lány nem volt bezárva a házba, de akkor be se tudta volna engedni a fiút...

2018. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Vennék neki egy sálat. Mégis mi a szart kéne csinálni? Te mit csináltál 18 évesen, amiről anyádék nem tudtak?
2018. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Mivel tiniként mi is túlestünk ezen heccből, épp úgy leülnék vele, mint velem anyu anno, és elmondanám hogy ez egy nem szép szokás a többség szemében, és veszélyes is tud lenni embólia szempontból (ez komoly amúgy, azóta aztán utánanéztem) amikor ezt anyu elmondta, többet nem próbálgattuk magunkat nyak-kiszívás szempontból, mert rájöttünk, ez tényleg nem menő és igaza van. Már csak azt remélném, hogy leesik az én gyerekemnek is a tantusz egy komoly beszélgetés után. Ja, és sál, amíg el nem múlik.
2018. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Szóval te büntetni akarod a felnőtt lányodat, amiért van barátja?

Még szerencse, hogy nekem normális anyám van...

2018. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%

DE nem csak nalatok es nem kell egyutt aludni ahhoz, hogy a baratja kiszivja a nyakat. Azert csodalkzom, te felnott vagy, Kerdezo?


Vagy, lehet a 18 eves lany kerdezi ezt, hogy mire varjon, mikor szulok hazajonnek?

2018. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
Megmondanám neki, hogy éretlen dolog. Ennyi.
2018. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
17%
Elmondanám neki, hogy akár bele is halhat! Olvass a neten egy kicsit!!!
2018. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!