Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire befolyásolhatja egy...

Mennyire befolyásolhatja egy gyermek fejlődését ha jelenleg 20éves és 7éves kora óta egy szobában él anyjával és öccsével (19éves)?

Figyelt kérdés

Az öccse egy szivacson a lány egy ágyban alszik az anyjával.

Milyen pszichés következényei lehetnek?



2018. márc. 15. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát... Ez nem egésszéges,több szempontból se. Alap a külön szoba v akkor nem kell több gyerek.
2018. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Sokkal kisebb baja lehet tőle, mint amit sokan belevizionálnak.


Egy szobában nőttem fel a bátyámmal, rengeteget martuk egymást, nagyon hiányzott a saját szoba, de nem lettem tőle lelkibeteg.

2018. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"egy gyermek fejlődését ha jelenleg 20éves"


Fussál neki a kérdésnek újra, mert egy jelenleg 20 éves már nem gyermek.

2018. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Együtt alszik a 20 éves Anyuval,naná h gyereknek érzi magát. 20 évesen már rég a párjával kéne aludni..
2018. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
szerintem ez teljesen egyén függő, hogy kit mennyire visel meg.
2018. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem különösebben, hiszen ezt szokta meg kiskorából fogva. Hiányozhat neki a külön tér. De nem hiszem, hogy ezért pszichés gondjai lennének.
2018. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
Én anyukámmal vagyok egy szobában, ezelőtt nővéremmel voltam. Külön szoba akkor lenne ha lenne pénz emeletre. Őszintén én kezdek megőrülni már és sajnos ők sem tudnak mit tenni ez ellen, pedig anyukám is mondta hogy jobb lenne a külön szoba. Es 17 éves vagyok.
2018. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségtől függ. 26 éves korig voltam anyámmal egy szobában (6nm), dolgozó emberként, mert erre volt lehetőségem. Utána férjhez mentem és elköltöztem (igen, soha nem aludt nálam a barátom). Normális embernek tartom magam, nem lettem perverz, nem maradtam örök gyerek, stb.


Nyilván az ideális a külön szoba, külön tér, de közel sem akkora tragédia meg törés, mint sokan akarják hinni.

2018. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!