Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok is volt olyan, hogy a...

Nálatok is volt olyan, hogy a szüleitek betegesen hajtottàk, hogy jó tanuló legyél?

Figyelt kérdés
És nem volt jó a 4,7-4,8, mert az már rossz...

2018. ápr. 2. 12:36
 1/9 AllorX válasza:
32%
Nem. Egy időben majdnem elkezdték aztán mondtam nekik hogy meg fogom tenni azt ami SZÜKSÉGES de ne várják el tőlem hogy az életemet a tanulásnak szentelem mert akkor lehet jól tanulok de ők a diliházban fognak kikötni. Hoztam év végen meg félévkor is a jó (4.7 félév 4.5 év vége) azóta néha rámnéznek hogy azért 4.0 alá ne essen az átlag (sose történt meg 4.2 alá se de a többit rám bízzák mert tudják hogyha kell oda tudom tenni magam.
2018. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vittek el pszichológushoz? Mert enfen ilyenekkkel is fenyeget.
2018. ápr. 2. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nekem normális szüleim vannak.
2018. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Az én szüleim nen ilyen lököttek. Hajtottak hogy jó tanuló legyek, de ésszel, nem zavartak el betegen tanulni vagy szóltak le ha "csak" 4-est kaptam, pszichológussal se fenyegettek.
2018. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Soha nem is számított nekik semmi más, csak az, hogy jó jegyeket hozzak, a négyesekre már húzták a szájukat, hármastól lefelé üvöltözés járt. Mondanom sem kell, nem éppen rózsás a viszonyunk ma sem, pedig rég nem vagyok már iskolás. Ez van, nem mindenki alkalmas szülőnek.
2018. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nálunk is, négyed-ötöd!!!! már rossz volt, a négyes meg egyenesen a legalja... A verseny második hely, miért nem jobb... A gimi 4,8 meg én vagyok a legrosszabb, iskolakerülő stb. Mondanom se kell, hogy hullabetegen is be kellett menni, mert lemaradsz valami fontosról.

Ezzel amúgy tudod mit értek el, pont az ellenkezőjét? Mert én amúgy is tanultam, meg lelkiismeretes vagyok, egyébként is szomorkodtam a rossz jegyért, meg próbáltam javítami. A kicsinálással csak tönkretettek, az meg adta magával a rossz jegyeket.

Nincs a szigorúsággal baj, de irreális elvarasokkal inkabb...

2018. ápr. 2. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha dolgozni fogsz, legfeljebb soha többé nem fogod keresni őket.
2018. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AllorX válasza:
40%
Nem nem fenyegettek pszihológussal. Általános értékrend szerint teljesen átlagos tini vagyok szóval még okuk se lett volna rá.
2018. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AllorX válasza:
0%
Megkérdezhetem hogy mi a halálért kelett lepontozni?
2018. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!