Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha kihúzzák...

Mit lehet tenni, ha kihúzzák a szönyeget az ember alól?

Figyelt kérdés

Eléggé védett , nyugodt gyerekkor után, mikor bejutottam az egyetemre es apam megigerte h el fog tartani , ha tanulok , ö akarta , en dolgozni akartam , hirtelen egy 20 évvel fiatalabb nö miatt lelépett , es en es anyam tamogatas nelkul maradtunk .

A kurzusaim mindennap reggeltöl delutan 4 ig tartottak , dolgozni mellette nem nagyon lehetett

Anyukam öngyilkossagot kiserelt meg szerencsére túlélte , apam adott neha penzt de nem eleget , en panikbeteg lettem , a baratnöim hatat forditottak mert epp akkor hazasodtak es elvoltak a szerelmukkel

Eltelt azóta sok év, kulföldre hazasodtam egy ferfivel akitöl azóta elvaltam mert bantalmazott , amit sokaig turtem mert talajveszettnek ereztem magam , nem mertem lépni .

Még mindig nem hevertem ki ami törtent , volt osztalytarsaim ezeket az eveket vegigszerelmeskedték, vegigszòrakozták én végigszenvedtem, szorongtam , anyagi gondjaim miatt , amiket a megromlott lelki egeszsegem miatt nem tudtam helyrehozni .

Most apam öregkorara , mire leszegenyedett visszament anyamhoz , aki örul , elfogadja es nem jön ki hozzam inkabb es az unokajahoz

Mostanaban kezdtem dolgozni

Van isten es igazsag ?



#hit #remény #gyógyulásra
2018. ápr. 2. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Első sorban sajnálom, hogy ezeken kellett átesned.

Én tanácsolnék neked egy terápiás kezelést, mert ezek olyan nyomot hagynak az életedben, amit egyedül nem biztos, hogy észreveszel, és ha észre is veszed, nem biztos, hogy túl tudod magad tenni ezeken, de egy terápia ebben segíthet.


Istent igazából nem keverném bele ebbe. Én hiszek benne, és hiszem, hogy végig veled volt ez idő alatt, de ez nem az ő műve volt, hanem az embereké, akiknek szabad akaratuk van. Ilyenbe tudtommal ritkán szól bele nyíltan, de szerintem alakított úgy a körülményeken, hogy a jobbik rosszt kapd meg.

Igazság... hát az meg mindenkinek van egy sajátja...

2018. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi , igazad van , jól látod

Az ember ilyen esetben elveszti önmagát

2018. ápr. 2. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem jobban leszel. :)

Amúgy nekem az segített, hogy nagyon ráálltam arra agyban, hogy boldog akarok lenni, jól akarom érezni magam, akarok egy stabil érzelmi világot. Ez is nagyon sokat tud segíteni, mert rá állítod az agyad, hogy ne merüljön el a langyos kakiban. kb 3-4 év alatt, de össze is jött. :)

2018. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!