Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha huszonévesen a...

Normális ha huszonévesen a szüleim ezekbe beleszólnak? Már úgy érzem hogy én tényleg egy rossz ember vagyok.

Figyelt kérdés

- Mindig itt ülnek a szobámban, nem érdekli őket a magánszférám, ha megemlítem ezt nekik, azt mondják ez az ő házuk, nekem nincs beleszólásom semmibe, örüljek, ha még otthon lakhatok

- Csendben vagyok, de este megszabják, hogy meddig lehetek ébren, szerencsére este már nincsenek a szobámban legalább

- Beleszólnak abba, hogy mennyit eszem, ha szerintük túl sokat eszem, akkor az a baj, ha nem, akkor az. Szerintük gebe vagyok.

- Suliban is belém kötöttek, akkor azt mondták velem csak a baj van, miért nem tudok olyan lenni mint más. A volt munkahelyemen a főnököm készített ki, akkor is én voltam a hibás, mert hogy miért nem szóltam vissza neki, meg biztos látta rajtam, hogy milyen vagyok, és rám szállt. Szerintük biztos meg volt az oka rá, mert nem jól csináltam a munkám.

- Anyám csodálkozik ha különvonulok ha telefonálok, de ha meghall belőle valamit, akkor kritizálja, hogy hogy beszélek.

- Ha anyám szól, és nem pattanok rögtön, akkor kiabál.


2018. jan. 4. 17:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Miért laksz velük? De ezek szerint nemcsak ök szólnak rád, hanem a fönök is meg mindenki más is - akkor lehet, hogy mégis benned van a hiba?
2018. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam, hogy ezt kapom válaszként.
2018. jan. 4. 17:14
 3/26 anonim ***** válasza:
8%
Tele van a kérdésed ellentmondással! Ne trollkodj!!!
2018. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, de te igen, különben akkor hasznos válaszokat írnál.
2018. jan. 4. 17:15
 5/26 Nagyon gyakori válasza:
94%
Tipli. Minél előbb.
2018. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális, de gyakori. Az emberek általában erőszakosak, és csak a saját nézetüket, életvitelüket tartják elfogadhatónak. Nem benned van a hiba. Egyetlen megoldás van, és azt te is tudod, mi.
2018. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Húzz el onnan. Tököm tűrné hogy örökké bsztassanak.
2018. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
Ha MINDENKINEK baja van veled, akkor szerinted mindenki hülye és te vagy a tökéletes?
2018. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
A szüleid szeretnek uralkodni feletted. Sajnos erre nincs más megoldás, csak az ha elköltözöl. Én 26 éves vagyok, 5 éve ék külön, dolgozom és férjnél vagyok. Mégis ha hazalátogatok, akkor a szüleim úgy csinálnak, mintha 11 éves lennék és én csak ne akarja eldönteni, hogy hol meddig maradunk, mikor kelek fel, stb...
2018. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
Körülöttem sem tökéletes minden. Nos ha tudni akarod, az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt, 1 hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy eltudja tartani a három gyerekét. Nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám, legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm nincs rá. Úgyhogy szerintem te csak ne sajnáltasd magad, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van. Ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat. Előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van, aztán pedig mérlegelj. 21/F
2018. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!