Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj nekik, hogy szerelme...

Miért baj nekik, hogy szerelmes és igényes vagyok?

Figyelt kérdés

Anyámmal és a 2 nagyszülőmmel élek, de ha valami nem tetszik nekik egyből a fejemhez vágják, hogy mekkora egy agyatlan r*b@nc vagyok.

Most komolyan azért lennék r*b@nc, mert lefekszem a párommal?

(Heti 1x átszokott jönni, de azt se mindig)-nyilván tisztában vannak vele, hogy nem sakkozni jön át velem.

De ezért miért kell így ledegradálni?

Illetve azért vagyok buta mert igényes vagyok?

Szeretek körmöt festeni, mert 1)szép, 2)ez agy egyetlen ami miatt nehezebben törik le, ugyanis elég genygék. A hajamat is szeretem megcsinálni, mert különben egy szénakazal, ill. sminkelni. Nem kenek magamra egy kg vakolatot, csak rúzs, spiráll, meg alapozó(mert pattanásos vagyok). A páromnak nahyon tetszek így és így én is jól érzem magam a bőrömben. Viszont ezért lennék agyatlan?

Mert idézem "te csak állandóan körmötfestegetsz stb.". Mintha máshoz nem is értenék. Pedig eléggé talpraesett vagyok.

Lehet valaki azt mondja nem kellene velük foglalkoznom, de hiába próbáltam és hiába tudom, hogy nem ezektől lesz valaki "agyatlan r*b@nc", de akkor is iszonyatosan rosszul esik és néha már a sírás kerülget egy-egy ilyen beszlólásuk miatt.

19 vagyok.



2018. ápr. 10. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A helyesírásodra és a fogalmazásodra is lehetnél legalább annyira igényes, mint a körmeidre.
2018. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Kérdezd meg hogy ezt miért mondják rád és mondd meg ők az agyatlanok ha ilyen szinten bántanak
2018. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj hogy az idősek nehezen értik meg hogy valaki szerelmes és igényes. Ő idejükbe nem igazán voltak ezek csak a gazdagabb rétegeknél volt jellemző a sminkelés, meg körömfestés inkább. Meg ők ugye még a kislányt látják benned aki az udvaron labdázik, vagy a mackójával játszik a szobába és képtelenek felfogni hogy már szinte fiatal felnőtt lettél aki szerelmes, mert ez ebben a korban már bőven normális.

Sajnos az ilyenekkel nem tudsz mit tenni, engedd el a füled mellett bármennyire is nehéz, de sajnos ez ilyen.


Ők csak azért szólnak bele mert ezt látják, szerintük ebből áll a te életed, de fogalmuk sincs arról hogy még miket csinálsz. De ne is foglalkozz velük, sajnos az idősek ilyenek, nehezen fogadják el hogy már más világot élnek a fiatalok mint az ő idejükbe, nehezen élik meg már azt hogy a gyerekük felnő, azt meg még nehezebben hogy az unokájuk válik felnőtté.

2018. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Sok mindentol fugg

Vegzel haztartasi munkat ? Takaritod a wc furdot mosogatsz fozol ?

Vagy csak magaddal foglalkozol ?

A kamaszok hajlamosak onzo modon csak kulso dolgokkal foglalkozni es sokan azt hiszik a lakas egy hotel es szulok kiszolgalo szemelyzet.

2018. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Igényes nem attól vagy, hogy kened magadra a sminket, hanem ha ilyen irományt nem adsz ki a kezed közül.

Szerelmes se attól leszel, hogy rendszeresen szexeltek.

Kevered a fogalmakat. A szüleidnek van igaza.

2018. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
csinálsz mást is mint sminkelsz,körmöt festesz,és fiuzol ? mert ha igen akkor nincs gond ha nem akkor szüleidnek van igaza .
2018. ápr. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A taplraesettséget azért mondtam, mert én szoktam főzni, mosni, takarítani is itthon. Természetesen abba is bele van kötve, hogy szarul csinálom ^^
2018. ápr. 11. 09:32
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Az NEM talpraesettség, hogy bepakolod a mosógépbe a ruhát, meg felmosod a padlót heti 3x :)


Kicsit kevered a fogalmakat, az ALAP, hogy megcsinálod a házimunka x részét, mivel otthon laksz és te is koszolsz.


És a butaság meg az igényesség nagyon nem zárja ki egymást! Sok "igényes" lányt ismerek, aki síkhülye, mert magával van elfoglalva, de egy könyvet nem venne a kezébe, hogy netalán ne csak egy szép, de üres ékszerdoboz legyen.


De nyugi, 19 vagy, szinte gyerek, majd rájössz, hogy a szépség múlandó, a vakolat idővel kevés lesz, ellenben ha okos vagy, sokkal többre viheted, és becsülni is fognak, nem csak a dughatót látják benned.

2018. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Félreértettél. CSAK én viszem az egész háztartást.
2018. ápr. 11. 11:43
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Nézzük abból a szempontból a dolgokat, hogy valaki nem feltétlenül azért foglalkozik szépségápolással nap mint nap, mert ez tölti ki az életét. Pl nekem is festenem kell a körmömet folyton, mert anélkül szörnyen néz ki... plusz hamar lekopik, szóval, kb festheted naponta és nem mindenkinek telik arra, hogy körmöshöz járjon.

Haj... Nem mókából szánok rá egy órát, hogy mossam, szárítsam, ápoljam, hanem mert egy bozont, ha nem foglalkozom vele.

A kérdező megcsinálja a házimunkát, nem egy finnyás cicababa, a szülők fújják fel a dolgot. Én is megkaptam sokszor édesanyámtól, hogy mennyit foglalkozom magammal, mert saját magát ezek a dolgok nem érdeklik, felkel, megfésüli a rövid haját, áll ahogy áll és ennyi. Nekem is belekötött, hogy teregetek/mosogatok/porszívózok, stb. Mindenben volt hiba. Most már nem élünk együtt, megszűntek ezek a viták

Kérdező helyzetét átérzem, nem tudok mit javasolni sajnos, el kell költözni a szülőktől minél hamarabb

2018. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!