Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne tenni szüleimmel,...

Mit lehetne tenni szüleimmel, akik nevetséges okok miatt nem akarják megismerni a barátomat?

Figyelt kérdés

Nem szeretném túl hosszúra húzni, szóval a lényeg az, hogy barátommal 2 hónapja együtt vagyunk és tegnap bemutattam őt a szüleimnek. A végén konkrétan a lelkemre kötötték, hogy nagyon nem örülnek neki, meg biztos nem normális ez a srác. Ezt abból következtették, hogy kék színű haja van, ami igaz, hogy nem hétköznapi, de most emiatt “megijedni” tőle? :D Meg most emiatt elhordni mindenfélének? Pont azért hoztam el hozzánk, hogy megismerjék és erre rögtön a kinézete miatt állt meg náluk a világ. Meg hogy nagyon furcsán öltözködik. Hát.. szüleim “kissé” konzervatívak, nincsenek nagyon oda ezekért ez extra dolgokért és most emiatt elhatározták, hogy ennél jobban nem akarják megismerni, ne is hozzam őt többet ide.


17/l


2018. ápr. 26. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudtad, hogy a szüleid milyen konzervatívak, akkor nem értem minek vitted haza a srácot 2 hónap után. Ha már komolyabb lenne a kapcsolat, régebb óta tartana, én akkor mutattam volna be...
2018. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Túl hamar vitted haza. Idővel hozzászoktak.
2018. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Hozzászoknak*
2018. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
tapasztalat: aki külsőre fura az belül is az. Azt hittem csak a konzervatívak gondolkoznak így stb. aztán rájöttem, hogy igenis dilisek az ilyen emberek,az hogy jó vagy rossz értelemben dilis az már más dolog.
2018. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Azért a külső nem melléles. Nem konzervatív az, akinek nem jön be a kék hajú férfi és furcsa öltözködés.
2018. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a kék haj férfinél nekem se tetszene. Tudom, mumus leszek, de fiatalok vagytok, korán mutattad be nekik. Két hónap az semmi! Főleg, hogy ilyen extravagáns külsővel rendelkezik.
2018. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
6. vagyok. Az lemaradt, hogy ennek ellenére lehet teljesen normális a srác. Gondolom, sokkolta őket.
2018. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"barátommal 2 hónapja együtt vagyunk"


Ez az együtt vagyunk gondolom azt jelenti, hogy jártok, nem? Szerintem is túl hamar mutattad be - ráadásul valóban, ha tudod, hogy milyenek a szüleid, akkor legalább egy kis "felvezetést" tehettél volna a bemutatása előtt (pl. ne lepődjetek meg, de kék a haja, de ettől még jó fej, stb)

Ne adj Isten, talán meg is beszélhetted volna a szüleiddel, hogy szeretnéd bemutatni a fiút, akivel jársz, mi a véleményük róla - de valószínűleg ez nem történt meg, csak a "nyakukba borítottad" :-)

2018. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

A párom narancssárga hajjal jött, igaz, hozzám, nem anyámhoz. Anyám 10 évvel később sem állt vele szóba. Ilyen is van. Amúgy rendes fiú.

2 hónap azért rövid idő s hacsak nem nonstop kék haja van a srácnak (az enyémnek csak egyszer volt narancs pár hónapig, amúgy hidrogénezte :D), én inkább akkor vittem volna, ha "normálisabban" néz ki, normálisabb ruhában, ez azért nem akkora önfeladás, úgy érzem... Egyes szülőkkel eleve nehéz, nem kell friss fura sráccal rontani a dolgokat.

2018. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

és most mit csináljunk? mi is csak az extrém külsőjéről hallottunk...

egyébként normális? nemeslelkű, segítőkész és jó? férfi? hősies megértő? bátor? a szava igaz? becsületes?

mert ezekből kellene csepegtetni a kék haja mellé.. fölé.. elé... vagy mit tudom én ááá

Emberek! Mi lesz veletek?

2018. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!