Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 3 hónapja vagyunk együtt -...

3 hónapja vagyunk együtt - nem költöztünk össze - mindketten középkorúak vagyunk. A problémám, hogy a lányát miért nem mutatja be? Az én fiam ismeri jól. Állítása szerint a lány nem akar megismerni? Tehetetlen vagyok .

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ne is akarj ebben a helyzetben semmit tenni. Ne erőltesd ezt a bemutatkozást egyáltalán. Arra törekedj, hogy ti ketten jól kijöjjetek, nem kell belevonni egyikőtök családját sem, főleg ha ilyen ellenérzések vannak.

Nem a családja miatt vagy vele, ne törődj ezzel. :)

2015. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokat nem szabad erőltetni. Új "apa" vagy új "anya" fellépése a gyerekeket mindig felzaklatja, különösen, ha a gyerek azonos nemű a szülőjével, mert ott erősebbek szoktak lenni a kapcsolatok. Az életkornak is van szerepe, mert kamaszkorban (elnyúlhat akár a 30-as évekig is !) az öntudat megszilárdulásakor szélsőséges reakciókra is lehet számítani.
2015. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap szerintem túl korai. Én a fiamat se mutattam volna be neki még.
2015. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. egy év után ismertem meg a párom már majdnem felnőtt gyerekét. Mindennek ideje van, ne türelmetlenkedj.
2015. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz olyannal találkozni, aki nem akar megismerni?

Ez nem úgy működik, hogy "ha te megmutatod a te gyerekedet, én is megmutatom az enyémet".

2015. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a lánya? Ha 16 éves akkor elég nehéz már neki megszabni hogy kivel és mikor találkozzon. Nem jó kezdés lenne ha akarata ellenére lenne ráerőltetve valamilyen program.
2015. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz 3 hónap után? Az még semmi...
2015. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenki látom egyvéleményen van, hogy türelem.... köszönöm, ez így könnyebb lesz. Viszont azzal nem értek egyet, utolsó kommentelővel, hogy 3 hónap az semmi... 26 év után váltam el, és rájöttem, hogy 3 hónap alatt mástól többet kaptam, mint a huszon év alatt az extől. Lelkileg...
2015. nov. 10. 02:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülünk! De ahhoz még semmi,hogy a gyereket is bevonjátok..rá értek vele...a párod gyereke még nem áll készen,de emiatt ne bánkódj. Örülj annak,hogy a fiad jól állt a dolgokhoz.
2015. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

? Mondjatok valamit... folytatás: 23 éves a lány, állítólag azért nem akar látni, mert fél, hogy az anyja megtudja, hogy egyáltalán létezem és talán még össze is barátkoznánk a lányával, aztán az anyja kiverné a balhét, ha velem jól meglenne a lánya..

Mi jól megvagyunk az apjával, de ezt valahogy nem értem, kétségek között vagyok.. :(

2015. nov. 24. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!