Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám a nevelő anyám miatt...

Apám a nevelő anyám miatt folyton ellenőrizni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton ellenőrizni akar apukám . Megkérdeztem rég hogy el mehetek-e a baratnomhoz és azt mondta igen . De közben azt mondta ma már adjam le a címet stb és nekem ez nagyon ciki hogy nem bízik meg bennem . Pedig mindig igazat mondok . Mit tudok tenni ez ellen ?

2018. ápr. 26. 18:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Ejnye már de fáj az igazság...
2018. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az a köze van hozza a nevelő anyámnak hogy ő befolyasolja apám . Miatta ellenőriz .. miatta van ez . És nem érzi apám mennyire szarul esik amit egyébként csinál. Tilt közben leszar .
2018. ápr. 26. 20:31
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
persze, persze, Mindig a gonosz szülők a hibásak mindenben.
2018. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló . Mintha te az én szüleim ismernéd . Akkor nem tudom hova kell ezeket mondani . Nagyon nem ismered őket . Erről ennyit
2018. ápr. 26. 20:50
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit csodálkozom: nem tudják, hol lakik a barátnőd?

Szerintem van abban logika, hogy ha a megbeszélt időre nem érsz haza, és telefonon nem vagy elérhető, akkor ott keresnének először. Ne kell emögött rosszindulatot sejteni: hazafelé menet baleset is érhetett vagy meg is támadhattak. Ha a barátnődhöz elmennek és tisztázzák, hogy X órakor onnan elindultál haza, akkor már előrébb vannak. De nem akarnak olyat, hogy te esetleg még vígan papás-mamást játszol a barátnőddel, ők meg már rendőrséggel kerestetnek vagy kórházban érdeklődnek, nem vitt-e be mentő. Egyébként a rendőrségnek is az lenne az első kérdése, hogy hol lakik a barátnő és ellenőrizték-e már, hogy nem vagy ott.

2018. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tudom de erted hogy nekem eszem ágában nincs hazudni . Ha én egyszer azt mondom oda megyek akkor oda aztán fel is szoktam hívni őket hogy odaértem minden rendben van . Tehát mindig felhívom őket mikor erek oda mikor indulok ok is mindig hívnak hogy mi vsn velem . Tehát nem az vsn hogy nem kommunikálunk hiába nem vsgyok otthon mindig felhívnak vagy én őket hogy tudjak hogy minden rendben . Csak az esik rosszul hogy egyatalan nem képesek megbízni bennem . A szilvesztert is annál a baratnomnel töltöttem . Tudtak címet mindent . Nem az volt hogy nem tudjak mert tudtak róla . Bocsánat a helyes írásert
2018. ápr. 26. 21:40
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, próbáld megérteni őt is. Persze, hogy tudni szeretné, hol leszel. Mert az oké, hogy amikor megérkezel, meg amikor hazaindulsz, telefonálsz. De mondjuk, ha netán nem érkezel haza, hová, merre induljon keresni, ha nem tudja, hogy kihez, hová mentél?
2018. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért akarja tudni a barátnőd lakcímét, hogy majd váratlanul becsengessen hozzájuk, hogy tényleg ott vagy-e, hanem hogy ha történne veled valami hazafelémenet, legalább tudja, merrefelé keressenek..
2018. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha tudták a címet, akkor én se értem, miért kell újra leírni nekik.

Írd le valami stabil helyre (nem cetlire), hogy meglegyen nekik, aztán utána már hivatkozz erre.

Ha elfelejtenék, nézzék meg ott és kész.

2018. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a válaszokat . Teljes mértékben igazatok van :)
2018. ápr. 27. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!