Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apàm mindig a nővéremet...

Apàm mindig a nővéremet isteni mostanàban volt màr valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Én vagyok a legkisebb igaz màr húszonéves vagyok. A nővéreknek jól megy a sora külföldön él és ott is lakik nemrégiben elő is léptették ami szuper tényleg. Én meg vagyok a tipikus lúzer aki hiàba próbàlkozik még egy normàlis munkahelyet sem tud összeszedni. Sokszor fültanúja vagyok amikor apàm dicsekszik hogy a nővéremnek milyen jól megy persze én meg a fekete bàràny akiről soha nem lehet mit mondani. Elég rosszul esik senkinek érzem magam.
2018. máj. 1. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Amíg mások véleménye határoz meg téged, szarul leszel.

Amint leszrod a véleményét, jól leszel.

A döntés pedig a tiéd.


Fordítsuk meg:

Milyen apa az, aki ilyen módon megkülönbözteti a gyerekeit és aki miatt a gyerek senkinek érzi magát?

2018. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Tudod én se beszélek a hetvenhetedik akárkinek a gyerekeim problémáiról. Nem tartozik rájuk. Ha meg nagyon rámenősködnek, akkor úgy kerekítem, ahogy apukád, csak arról beszélek, ami "jó".

Itt a gond a te gondolataiddal van. Ne szidd magad, fel a fejjel, és keress tovább. Odakint se fonják kolbászból a sövényt, Neked nem lesz legalább honvágyad például. Nem félig üres aza pohár, hanem félig teli.

2018. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
erre szokták azt mondani, hogy az igazság fáj.. gondolom magát is védi ezzel, hogy ha már összejött neki egy sikeres lány, akkor nem az ő hibája, hogy a másiknak nagyon nem megy. Ha zavar, tegyél ellene..
2018. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de egy szülő, nyilván a gyerekei sikereivel "dicsekszik". Ez még nem jelenti azt, hogy téged kevésbé szeret, de ha nem jön össze semmi, mit meseljen rólad? Ha sikerül talalnod egy jó állást, vagy bármiben sikersz érsz el, szerintem, ugyanúgy "dicsekedni" fog veled is.
2018. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazàból az zavar hogy mindkettő testvérem leszarja a szüleinket de mégis ők így ők úgy.Múltkor is jeleztem hogy mindketten betegek még arra se voltak képesek hogy telefonàljanak....teszek ellene de nem erről van szó én nem leszek sose a nővérem.
2018. máj. 1. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert mit kellne tennie? Kibeszélnie hogy miket rontottál el? Akkor meg az lenne a probléma...
2018. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!