Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám legjobban kezelni...

Hogy tudnám legjobban kezelni a helyzetet? Kezd eldurvulni.

Figyelt kérdés

Édesanyám lassan követeli, hogy legyen végre unokája.Egyre jobban mondja nekem, hogy már kéne, stb, mert unokázni akarna. :( De én jelenleg nem is szeretnék, talán egy 4-5 év múlva.

25 leszek nemsokára.Ráadásul messze lakik tőlünk, nem értem, hogy gondolta azt a nagy unokázást.(125km.)


2018. máj. 4. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
125 km-ről neked ez durva helyzet? Te sem vagy egy erős lelkületű ember, sőt... Elküldöd a francba, hogy fogja fel, ez nem így megy, ha csesztet, nem kell neki válaszolni, telefon lerak, chatablak lecsuk. 25 évesen legyél már kicsit életképesebb.
2018. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Klimaxol, ráébredt a saját múlandóságára, bepánikol és téged csesztet. Tipikus.

Mondd meg neki szálljon le rólad, ha nem hagyná abba én kerülném.

A francnak hianyzik, hogy még a saját anyám is egye az idegemet.

2018. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szántóvető ***** válasza:
42%
mondd neki hogy meddő vagy.
2018. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Mit akarsz ezen kezelni? Kit érdekel mit mond?
2018. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Alain Delon ***** válasza:
80%
Mondd meg neki, hogy csináljon magának.
2018. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Igazából jó nőnek 25 éves kora körül szülni, ha olyan a családi háttere, hogy ezt megteheti, mert akkor harmincegynéhány évesen nem szakítja meg 5 évre a karrierjét. De mondjuk ehhez az kell hog mindkét oldalról a szülők, úgy 5-5 millióval segítsék a giatalok indulását. Ha ez nincs, akkor nekik kell kb. 5 év alatt ennyit (ami mai 5 milliót ér) összespórolniuk.



Ha tudod, hogy 5 milkát nem pengetnek ki neked, akkor ez a legjobb érv.

2018. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
(gyorsan írtam érintőkepernyőn, pár karakternél mellényúltam)
2018. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Mit kell ezen kezelni? Megmondod, hogy x évig NEM lesz unoka, ha babaázni akar, csináljon egyet, és ha nem száll le a témáról, akkor ignorálod, míg észhez nem tér.


Apám is folyamat ezzel jött, aztán mikor már nyersen megmondtam neki, hogy le lehet szállni a hüvelyemről meg a méhemről, akkor visszább vett.

2018. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

6-os, ha elmegy 24 évesen szülni, elfeljtheti, hogy valaha dolgozni fog a szakmájában.


Visszamegy 28 éves kora körül szinte nulla munkatapasztalattal, kigyerek mellől, ráadásul úgy, hogy még simán szülhet 1-2-t. Nincs az a munkaadó, aki felveszi.

2018. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
...és amúgy jogos is, mert nálunk is van pár csaj aki ugyan állományban van papíron, de már a 3. meg 4. gyereket mennek el szülni. A kettő között visszajönnek dolgozni pár hónapra, fél évre, vagy még ezt sem, aztán megy is haza tojni. Így évekig gyakorlatilag csak papíron létezik, a helyét viszont fent kell tartani.
2018. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!