Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Néhány szülőnek, miért baj,...

Néhány szülőnek, miért baj, ha a gyerekének 20 év felett barátja van, vagy netalántán mé "azt" is csinálja vele?

Figyelt kérdés

Vasszigor, soha senkit nem is hívhattam ide.

Anyámnak apám előtt nem volt senkije és ő is csak 39 évesen lett neki.

Meg elképzelted és eddig sikerrel véghez is vitték, hogy én legyek az, "aki itthon marad".

Csak sokáig fel sem tűnt, hogy mit művelnek.


2018. máj. 5. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Aki 20 évesen ezt eltüri az megérdemli a sorsát szoktam mondani. Nekem már 17 éves tartós kapcsolatom volt,nem kértem engedélyt. Nem is élek mama hotelben 19 éves korom ota.
2018. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Úgy tünik fáj az igazság,akkor felnőtt nőként 20 30 évesen picsogjatok tovább ottjon h Anyuci nem enged fiukázni meg szexelni,20 évesen más már feleség és anya...
2018. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az se követendő példa, ha valaki 20 évesen feleség és anya...
2018. máj. 5. 19:32
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem,de az se aki 20 30 évesen otthon siránkozik és irigykedik arra akinek kielégitő párkapcsolata van,és gyakorizik h beigazolja h ez a normális,hát nem. Csak ezt nektek kell ki harcolni. De sajnos itthon ha nincs papir még 8 éves kapcsolatban is csak nézhetnéd a másikat,ezért van h sok család a több éves párkapcsolatrol se tud. Érdekes nekem sose kelett hazudni h van vkim,18 alatt se. Pasit akarsz akkor harcold ki magadnak h ne ovis szinten legyél számon tartva 20 felett.
2018. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
57%

"Vasszigor, soha senkit nem is hívhattam ide."



Akkor ne hívj oda senkit.

Húzz el melózni költözz el albérlet és oda azt hívsz akit akarsz és azzal kúrsz akivel akarsz.

Ellenvetés ez miért nem jó?

2018. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem "kúrni" akarok...

Hanem soha egy barátnőm se jöhetett át, nem erre értettem.

2018. máj. 5. 19:49
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem jöhet,akkor menjél te,ilyen egyszerü,csak nem kötöznek le mert a barátnődhöz mész,akkor se tehetnék ha dugni mennél,ugyanis jogilag felnőtt vagy. Komolyan mai 20 évesek olyan életképtelenek de 30 asokat is látok akik kiskoruak sajnos,csekket nem tudnak feladni,meg könyörögnek h a fiukájukkal alhassanak 3 év után.. :D No comment. Sült galambra várva nem lesz saját önálló élet.
2018. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

Mert a magyar szülők, főleg a gyakorikerdesek.hu kérdéseit elnézve, személyiségzavaros idegroncsok, akik azt hiszik, a gyerek érdekében mindenféle értelmetlen szabályt kell bevezetni, amit aztán kőkeményen be kell tartatni, nehogy már egy perc öröme legyen annak a szerencsétlennek. Akkor "elkanászodik".


Anyád egy szerencsétlen fap1na. Nem etalon. Szabadulj meg tőlük, amint tudsz, és éld a saját életed. Ők meg majd belefeszülnek az életbe egyedül.

2018. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
68%

"Hanem soha egy barátnőm se jöhetett át, nem erre értettem."


Akkor menjél te hozzájuk. Akadály? A segg anyáddal közlöd na muter majd 1 hét múlva jövök. Hova megyek? Ahova akarok. nem tetszik? Ne tetsszen. Akkor is megyek.

Akadály?

A dumán a mellébeszélésen kívül?

2018. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor már mindent bevetettél, de hiába. Akkor nincs más megoldás, mint elköltözni. Tanulsz vagy dolgozol? Itt nem csak a szüleid, de te is hibáztál. Nekem az első kapcsolatom 16 éves koromban volt, nagy szerelem, nem igazán akarták engedni az ottalvást, volt harag, de nem érdekelt. Pár hónap múlva a szüleim is megértettek, látták mennyire szeretjük egymást. 10 éve a felesége vagyok és van egy kisfiunk is. Állj ki magadért!
2018. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!