Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vélemény? Egy szülőnek meddig...

Vélemény? Egy szülőnek meddig ( kor) lenne kötelessége napi szinten főtt ételt nyújtani a gyerekének?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 16:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem 13-14 utána nem annyira fontos napi szinten

Suliban megebédel

otthon meg eszik valami könnyű amit összerak magának. :)

2018. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
47%

Jogilag 18 eves koraig.

Szuloi szemmel amig egy fedel alatt lakunk. Utolag az ilyen hazajarunk naponta enni mar nem opcio

Ha meg eloskodni akar akkor "nyakleves" lesz ebedre.

2018. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
És ha suliba nem ebédel?
2018. ápr. 13. 16:42
 4/43 anonim ***** válasza:
41%
Amig tanul addig alap h kap meleg ételt. 18 évig ez kötelesség ha már gyereket vállaltunk szerintem. Azért a család ellátása alap kéne legyen egy normális családanyának. Diákmunka alatt is belefér. Sok szülő ott rontja el h kisajátitja a konyhát h oda csak ő,senki más,mert ha más belép oda már ördögtől valo a dolog. Ha kiskortol odaengedik a gyereket,13 16 évesen már simán tud főzni sütni is akár. Nekem szerencsém volt kiskorom ota ott voltam Édesamyámmal. Mindent ellestem. Mára ezt a saját családomon kamatoztatom. Mindg van főtt étel v maradék,általában több napra főzők,idő és pénz takarékos. Viszont ha huszon 30 felett otthon él,és ha nem segit nem száll be,nem igazán dolgozik,akkor oldja meg az étkezését,de ez nevelés háttér függő. :)
2018. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
Főtt étel nem kötelező, de étel igen.
2018. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
16 vagyok otthon nem igazán van mit enni csak pár hónapja most is KB heti 2× de csak anyu pasija végett ugyanis megszóltam anyunak hogy kiskorom óta alig főz barátnőmékhez és a mamámjoz jártam mindig is enni ha csak anyu főzne rám fél év alatt 5 kg fogytam
2018. ápr. 13. 16:52
 7/43 anonim ***** válasza:
44%
De azért a családit felveszi gondolom.. Sajnálom kérdező. :(
2018. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
" Azért a család ellátása alap kéne legyen egy normális családanyának." Anyum estig dolgozott, így menzán ettünk. Teljesen normális nő és jól nevelt minket. Azért saját véleményt ne fektessünk már le örök érvényű igazságként.
2018. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Anyum is estig dolgozoik velem nem is foglalkozik csak 2 kutyájával nem is beszélünk egész nap ott vagyok bent a szobámban és be se jön szerintem nem nekem kellene utána futkosni amugy is már probaltam felesleges
2018. ápr. 13. 17:11
 10/43 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem 16 éves korban nem kötelessége főzni rád minden nap. Amúgy meg miért is az anya kötelessége ez? Kedves apuka is ugyanúgy felelős a gyerekéért. Szerintem ebben a korbean bőven elég ha mondjuk ad zsebpénzt vagy bevásárol a hűtőbe és megcsinálod magadnak.
2018. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!