Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvaltozott a szuleim velemen...

Megvaltozott a szuleim velemenye a baratomrol?

Figyelt kérdés

Ez elott kb 5 evvel egy uj srac koltozott 2 hazra tolunk viszont csak kb 2 eve kezdtunk el beszelgetni egymassal.Sokat segitett apumnak a kertben,ezt azt megszerelni stb...a szuleim csak jokat mondtak rola.3 honapja viszont osszejottunk es ahogy a szuleim ezt megtudtak mar egybol "ellene fordultak".Mar nem.tetszik neki h tul magas,hogy egyetem helyett dolgozik,hogy cigizik es meg sok minden.

Miert valtozott meg igy a velemenyuk.Ameddig nem volt semmi kozottunk apum ugy bant vele mintha a sajat fia lett volna,sokat dumaltak es soroztek egymassal.

O iszonyuan kedves velem,soha nem bantana meg es tenyleg szeretjuk egymast,viszont o az elso srac akit bemutattam a szuleimnek ugy mint baratom.

20/L



2018. máj. 6. 18:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
...nem tetszik NEKIK*...
2018. máj. 6. 18:26
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Ezért nem kell beszélni erről otthon.. 20 vagy nem 12 éld a saját életedet. Vn ahol 8 év után se szabad bemutatni akivel boldog vagy. Azért nem csodálom h teli az oldal a miért nem jön hozánk a gyerekünk párja,talán mert kiutálták az elején..
2018. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Lehet zavarja őket az is h felnőttél is sejtik h azt is csináljátok.. Sok szülő azt képzeli h kicsi lánya 30 felett szüzen megy az oltár elé. :D Ha vallásosak akkor nincs több kérdésem h mi zavarja őket..
2018. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: nem volt nagyon hogy eltitkoljuk.A szuleink ismerik egymast es joban vannak.Apum nagyon jo viszonyban volt vele ameddig csak baratok voltunk,nem.gondoltam h ez lesz a velemenyuk,sot azt hittem hogy orulni fog annak hogy egy olyan baratom van akivel sok a kozos tema kozottuk.

Masodik valaszolo : remelem is,hogy csak annyi a baj h megijedtek h mar nem vagyok gyerek es lassan rajonnek arra,hogy 20 evesen mar kesz vagyok egy komoly kapcsolatra is

2018. máj. 6. 18:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vallasosak,de szerintem is zavarja oket az a gondolat h miket csinalhatunk kettesben.Viszont mar fel kellett volna keszuljenek erre is,hisz 20 vagyok.
2018. máj. 6. 18:38
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Ezért nem kell otthon beszélni ezekről,csak ha már független vagy tőlük,addig legalább békén vagy hagyva,csesztetés nélkül,h mersz 20 éves nő létedre fiukra is nézni.
2018. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért változott meg a véleményük, mert egy "szomszéd" egész más kategória, mint a "lányom barátja".


Ugyanis az, hogy a szomszéd tanulatlan, cigizik, az nem érdekes, mert attól még nagyrészt idegen. Ha meg a barátod, akkor azt akarnák, hogy neked jó legyen, értelmes emberrel legyél együtt, aki nem függö a cigitöl, nem szórja el ilyenre a pénzt (mert ha összejöttök, akkor a te pénzed is megy erre), a "meg sok minden" meg adott esetben lehet, hogy agresszív, iszik, stb - mert ezt szépen elhallgattad -, és az is a családon belül zavaró, a szomszédnál mindegy.

2018. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az hogy nincs egyetemen nem azt jelenti h tanulatlan,csak nem volt lehetosege tovabb tanulni.Inni nem iszik,csak neha 1-2uveg sort,aggressziv meg soha nem volt,foleg velem nem.Nala kedvesebb es gondoskodobb embert meg soha nem ismertem.
2018. máj. 6. 20:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a sok minden pl : hogy 4 ev van kozottunk,nem tud idegen nyelveket,muveszeti iskolat vegzett es szerintuk en jobbat erdemelnek...de szerintem ezek nem szamitanak,az szamit hogy hogy viselkedik velem,hogy jol egyezunk es sokmindenben egyet ertunk.Nem az o hibaja hogy a szulei nem engedhettek meg maguknak h egyetemre jarjon.Egyedul tartja el magat 18 eves kora ota,kemenyen dolgozik. (Ezek a mas dolgok)
2018. máj. 6. 20:54
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 ezt a kommented most a képébe nyomnám minden sóskiflinek aki olyan kérdéseket ír hogy "brühühűűű a nőknek csak a pénz kell meg a kinézet, én jómunkásember vagyok de a szemét p***áknak nem ez kell"
2018. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!