Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim szerint szégyellnem...

A szüleim szerint szégyellnem kellene magam. Vajon ennek így is kell lennie?

Figyelt kérdés

Az életem nem alakult úgy ahogy én szerettem volna. Eleve autistának születtem, soha sehova nem tudtam beilleszkedni. Felnőttként sem jobb a helyzet. Egyszerűen érzem hogy akárhová megyek engem mindenütt lenéznek. Ezért sokszor én úgy érzem, hogy már én is kezdem utálni az embereket. Szinte sose voltak barátaim, csak olyanok akik kihasználtak. Akárhová mennék dolgozni én sehova se kellek. Csendes, visszahúzódó ember vagyok. Munkám eddig nem nagyon volt, volt már egy munkahelyem ahol szintén utáltak. Ezért félek őszintén megvallva még dolgozni is menni. Most tudom lesz olyan aki azt írja hogy biztos munkakerülő vagyok. De ahol élek ott nincs sok lehetőség. De a szüleim szerint ha elköltöznék, akkor se lenne jobb, mert biztos éhen halnék. Párkapcsolatom sem volt eddig. Anyám szerint elgondolkodhatnék azon miért utál mindenki. Ha megyek valahová anyámmal biztos kritizál valamiért, pl. miért sminkelem magam, ha senki se néz rám. Ha hazaérünk, akkor meg azt mondja, hogy ezért én se különb mint más, és hogy látom hogy rám se nézett senki, senkinek sem tetszem. Tovább tanulni se mentem, ,ezért azt mondták hogy úgy se tudnám kijárni, meg hogy együtt lakni se tudnék senkivel, mert én senkivel se tudok együtt élni.

Sokszor vagyok szomorú, még valamikor sírok is. Már öngyilkosságon is törtem a fejemet. L/25


2018. máj. 11. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon komoly. Én a helyedben elköltöznék másik városba, és vissza se néznék ha ilyen ostoba szüleim lennének!

Egyáltalán nem igaz, hogy csak akkor leszel valaki az életben, ha tovább mész felsőoktatásra. Állj a saját talpadra, kitartást!

2018. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De én egy senki vagyok, mások szerint is. Olyanokat is mondanak bár meg se születtem volna, ,ezért csak a baj van velem, illetve hogy nem vagyok olyan mint más.
2018. máj. 11. 11:36
 3/27 anonim válasza:
55%

Szerintem meg csak túl okos vagy ehhez az élezhez. A Földön rengeteg kétszínű és bunkó ember él, sőt az emberiség nagyrésze ilyen! Tudod mikor a kollégák közt az a szint van hogy "fuh de kanos vagyok" vagy hogy "de megfognám a seggét" akkor azért nézek én is. Szóval nem te vagy a fura, hanem az emberiség 90%-a az, ezért tűnik úgy neked hogy te vagy az. Egyszerűen az embereknél az a menő ha bunkó tirpák vagy, ha mindent kritizálsz vagy mindenkit kibeszélsz.

De az is vicces, hogy pont téged utálnak a kollégáid még véletlenül xy-t aki a sarkon elmondta mindennek.

2018. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen rothadék szülők mellett nem csoda, hogy nincs semmi önbizalmad. Falhoz kéne őket állítani és golyót a fejükbe. Tényleg el kellene költöznöd. Tudom, milyen nehéz visszahúzódó emberként beilleszkedni, de azért vannak olyan munkahelyek, ahol így is el lehet boldogulni. Ettől még értékes ember vagy!!!!! A baj a szüleiddel van. Nagyon sajnálom! Ne az öngyilkosságon gondolkozz, hanem lépj le onnan, de tényleg!
2018. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Ajánlom a mérgező szülők cimű könyvet. A baj h nálad már teljesen sikerült elérni h magdra úgy tekints mint egy jelentéktelen semmirekellőre,emberi roncsá tettek és csak 25 vagy.
2018. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hogyne lennék az, amikor egy csak egy autista vagyok, állításuk szerint értelmi fogyatékos. Meg azt is mondják hogy nézzek meg már más velem egyidősöket, hogy ők mennyivel ügyesebbek mint én.
2018. máj. 11. 11:49
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Mi az,hogy csak egy autista vagy? Hat ne haragudj de az iraskeped alapjan sokkal sokkal intellingensebbnek gondollak mint mas korombelit!:) Kerlek probalj meg felul emelkedni azon amit rolad mondanak ! Igenis ertekes ember vagy a magad modjan autizmus ide,vagy oda. Legyel nyitott a vilagra , es probalkozz!:)

Bunko es utalatos emberekkel tele a vilag,neked meg kell tanulnod koztuk elni es kirekeszteni oket.

2018. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Orvos megállapította hogy autista vagy ?

Mert az írásod alapján nem tűnsz annak.

Egy értelmes ember vagy akit a szülei elnyomtak sajnos.

2018. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Csak egy autista vagy,ilyet szülő h mondhat? :O Én meg szájpad hasadakkél születtem,és most többet viszek haza mint némelyik egésszégesen született velem egyidős,a betegség egy dolog,az autizmus is,némely autista kenterbe veri a sok magyart gondolkodásban. Itt a szüleid a hibásak nem te. Ők nem szeretnek mert nem vagy "egészséges" Nyűg voltál nekik,én megprobálnék vmi 4 orás v 8 orát munkát keresni,és elköltözni mert megfogsz betegedni ilyen környezetben. Lgyél pozitiv a beléd plántált negativ dologok gátat szabnak.

35N

2018. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

a baj ott van hogy a szuleid ahelyett hogy batoritananak es segitenenek megtalalni azt a teruletet amiben jo vagy, meg le is torik az amugyis gyenge onbizalmad.

Egy atlag gyerek se birna ilyen szulokkel kitorni, hat meg egy beteg.


ne figyelj rajuk, probalj rajonni mi az amiben jobb vagy az atlagnal. Autistaknal sokszor elofordul ilyen pl matematikai vagy hasonlo teruleten.

2018. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!