Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet túllépni a szülő...

Nacui kérdése:

Hogyan lehet túllépni a szülő által okozott lélek romboláson?

Figyelt kérdés

Rettentő hosszú lenne leírni szóval rövid leszek. Kegyetlen rossz a viszonyom anyámmal, kezdve onnan, hogy gyerek koromban sem mondta soha, hogy szeret, egészen odáig, hogy 22 éves vagyok, és szó szerint nem enged meg SEMMIT! Bulizni se mehetek el, csak a 4 fal között rohadhatok, meg a melóhelyemen. El akarok költözni. De minden egyes alkalommal ordít ha ezt felhozom és mindig hozzám vágja, hogy "Menjél nélkülem úgy is éhen döglesz". Ki akarok lépni ebből a lelki traumából ami minden éjjel sírásra kényszerít anyám miatt, úgy, hogy már öngyilkosság is megfordult 10en évesen nem egyszer a fejemben. Tudom, hogy a költözésem pillanata is egy kegyetlen nagy balhé lesz, és azt is, hogy ha elmentem utána is állandóan b***ogatni fog. Hogyan vessek ennek véget? Értelmesen nem lehet beszélni vele próbáltam már nem egyszer.

22/L


2018. máj. 27. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
98%
Olyan munkahelyet keress, ami messze van, és ad szállást. Pl Győr Audi. És már mehetsz is.
2018. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Metionin ***** válasza:
100%

Fizikai kapcsolat megszakítása, lelki kapcsalat megszakítása. Előbbi legtöbbször költözéssel oldható meg, lehetőleg jó messzire, utóbbi azzal hogy nem veszed magadra amikor aláz. Nálam az utóbbi sikerült hamarabb, utána tudtam elmenni és befejezni a lelkivilágom összerakását. Szégyen vagy nem, ehhez segítséget is kértem, 3x is jártam terápiára az egyetemi pszichológusokhoz.

Nem kell mantrázni a költözést. Egyszer tájékoztattad, majd fog lesni ha tényleg csomagolsz. Ne engedd hogy bűntudatot keltsen, ha pedig elmentél, szükség esetén változtass telefonszámot is. Majd gondolkodni fog ha eltelik pár év és felé sem nézel. A lényeg hogy biztosra menj, akkor költözz ha tudod hogy meg fogsz élni, mert nem sunnyoghatsz vissza ha mégsem sikerül.

2018. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem érezném biztonságba magam 600 pasi között egy munkás szállón. Egyébként a saját szakmám eléggé messze áll a gyári munkáktól, szóval fel sem vennének. De ha ez ennyire sokat számít, akkor hozzá teszem a kérdésemhez, és Fodrász és Műkörmös vagyok.
2018. máj. 27. 18:52
 4/22 anonim válasza:
100%
Gondolod s szállón bevágnának 600 férfi közé? Külön van női, férfi szálló. Oda nem kell iskola. De ez csak egy példa volt.
2018. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Költözz minél előbb el, ha meg tudsz finanszírozni egy albérletet. Bartánővel/pasival egyszerűbb.
2018. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Se barátnő, se pasi se haverok nincsenek. "Hála a jó égnek" anyám ezt is elvette tőlem.
2018. máj. 27. 18:59
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Senkit nem érdekel, mi a szakmád, menj dolgozni, és költözz el.


21 évesen leléptem hasonló körülményekből. Igen, nehéz volt, 8 óra munka és utána még az egyetem maradéka (egyéni tanreddel nem kellett órákra járni, "csak" gyaksira), néha hó végén egy hétig nem ettem zsömlén kívül mást, de inkább ez, mint a napi lelki terror.


De ha neked jó így, akkor ne sírj.

2018. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Akkor mit akarsz?


Nyalogatni a sebecskéidet, itt sírni, mikor egy szalmaszálat nem teszel keresztbe, hogy változtass, csak a kifogásaiddal jössz...

2018. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze egy szalmaszálat nem teszek keresztbe csak pont azért dolgozok, hogy legyen miből kifizetnem egy nyavajás albérletet......
2018. máj. 27. 19:04
 10/22 A kérdező kommentje:
Aki nem érti elmagyarázom, mert látom nem világos. Nem az a kérdésem, hogy MOST mit csináljak. Hanem, hogy miután elköltöztem, hogy a pokolba tegyem jól magam rajta, mikor egy mondatától is síró görcsöt kapok.....
2018. máj. 27. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!