Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon rosszindulatú,...

Anyám nagyon rosszindulatú, és mindent csak magának akar! Mit tudok csinálni egy ilyen viselkedésű anyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni Tőletek édesanyámmal kapcsolatban, aki a viselkedésével teljesen kiborít...

Sajnos nagyon önző, és rosszindulatú másokkal. Szereti és elfogadja ha ő kap valamit, de ha neki kell adnia akkor húzza a száját... Rengetegszer mondtam neki hogy ez nem normális, de nem igazán érdekli. Felsorolok pár példát: elsősorban ugye nemrég volt anyáknapja. Szerettem volna neki és keresztanyumnak is venni ajándékot. Ő magának ki is választott egy több ezer Ft-os virágot (természetesen jött velem). Keresztanyumnak nagyon szerettem volna egy orchideát venni, mivel nincs neki. Mindössze 2500Ft-ért (ez volt a legolcsóbb) de nem engedte meg, mert az drága. Egyszer van egy évben anyáknapja, szerintem belefért volna. A másik, ha vendégünk van, mindig én kínálom meg kávéval, üdítővel, esetleg kajával, mert anyám kb.egy pohár vizet nem adna senkinek... Nem tudom miért ilyen, és miért sajnál mindenkitől mindent, de már nekem ezt megjegyezték hogy milyen anyám van, és szó szerint égett a pofámon a bőr, annyira kellemetlen volt! Mit tudok vele kezdeni? A beszélgetés semmit sem ér...


2018. máj. 29. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Önző.Ennyi. Nem tudsz vele mit csinálni, ilyen és kész. El kell fogadni, hogy ő ilyen, és ennek megfelelően csinálni vele közös programot. Azt azonban nem értem, hogy ugyan mi köze volt ahhoz, hogy mit veszel a keresztanyádnak. Be kellett volna tenni a virágot a kosárba, és kész. Mit csinált volna, kiveszi belőle?
2018. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Soha ne vegyél neki semmit,te is legyél vele ilyen!
2018. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

nekem már az is nagyon fura,hogy az anyáknapi csokrát ő választott ki..

miért ment volt veled?


Ha ennyire önző,akkor már nem tudod megváltoztatni. kiváncsi lennék mit reagálna ha te is úgy viselkednél vele ahogy ő másokkal..

2018. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a harmadik "gonosz szülő" kérdés hirtelen. Te írtad ki mindet?
2018. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Jesszusom, valaki tényleg beveszi ezek? Unatkozik valami kölyök. Érdekes, mindig sorozatban jönnek az ilyenek..
2018. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Önző, ez van.


Nem kell neki venni semmit, ha húzza a száját, akkor sem.

2018. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!