Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki már átesett rajta, abortus...

Aki már átesett rajta, abortusz előtt mennyire rosszindulatú a védőnő? Tényleg le akar beszélni, vagy csak elmondja mi lesz? Be kell számolom arról is, hogy hogy történt és kivel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

a magzat érdekét próbálja védeni, de mindezt kedvesen, mint valami bnő, csak kérdez, biztos hogy el akarja?biztos hogy ez a legjobb döntés?stb

ha csak simán igenezel, az is elég

2014. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérném,hogy a kérdésre koncentráljunk. Benne van, hogy az írjon, aki átesett rajta. Köszönöm.
2014. aug. 5. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki pont ez a dolga, hogy megpróbáljon "lebeszélni". El fogja mondani az abortusz rövid/hosszútávú hátrányait, illetve, hogy milyen lehetőségeid vannak, ha mégis megtartod a picit (örökbe adással kapcsolatos tudnivalók, anyasági támogatások stb). Nem lesz bunkó, és arról nem is fog kérdezni, hogy kivel történt, legfeljebb ha nem védekeztetek, akkor beszél a fogamzásgátlásról is.
2014. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezi miért akarod elvetetni? Az apuka mit szól hozzá? Hogy sikerült a terhesség? Nálam ezeket kérdezte és elmondta a lehetséges védekezési opciókat. Nem akart meggyőzni, nem volt bunkó.
2014. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Legjobb barátnőmet megerőszakolták. Azonnal elment a kórházba (ambulancia, ügyeletre). Ott értesítették a rendőrséget, megállapították a tényt.

Ő teherbe esett. Gondolom, kitaláljátok, hogy miért nem óhajtotta megtartani a gyermeket.

Amikor kiderült (rá pár héttel), hogy terhes, egyből ment intézni az abortuszt.

A védőnő megkérdezte, hogy miért szeretne véget vetni a terhességének, a bnőm elmesélte és megkapta a papírjait róla. Kapott időpontot a kórházba, ingyen végezték el nála az abortuszt, nem kellett érte fizetnie.

Család segítőbe kellett még egyszer elmennie a műtét előtt pár nappal, de ott már tudtak az esetéről. Senki nem kérdezett semmit, megkapta a papírokat és pár nappal később "fellélegezhetett".

A kórházban voltak egyedül bunkók a nővérek, amíg meg nem tudták, hogy mi történt vele. Utána bocsánatot kértek (legalább) és ember számba vették.

2014. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Részvétem a barátnődnek! Remélem túl tudott azóta lépni rajta! Kitartást neki! Azt viszont pont nem gondoltam volna, hogy a nővérek lehetnek bunkók.. Ilyenkor pont támogatni kellene az embert, elég nehéz szerintem ez mindenkinek, aki idejut.
2014. aug. 5. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a video szörnyen megrazott...:((( egy abortusz sosem könnyű ezt a családsegítős nő is mondani fogja de nem lesz bunkó..és nem akar majd rábeszélni,h tartsd meg!megértő lesz akár sírhatsz is nála...
2014. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett beszámolni arról, h kivel , csak a hogyan (védekezés mellett v felelőtlenül) történt.

Teljesen kedves, normális volt, látta, h engem ez megvisel. Nem akart lebeszélni igazából, csak mondta, h jól meggondoltuk-e.

Egyébként a kórházban sem volt velem senki rosszindulatú. Persze nem nyalták a ...., de egyáltalán nem voltak bunkók.

2014. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondja hogy mi lesz,mit kellene a továbbiakban csinalni. Hogy ez ne legyen ujra. Meg kikerdez a családi helyzetről hogy nem tud-e valaki. Segíteni.. De abszolút nem bunkó,nekem nagyon segítőkész volt. Mondta amikor visszamentem hozzá a műtét utan egy kis cserepes virággal hogy reméli h nem találkozunk többet mert ez nagyon megviseli őket is. Mondtam h én is remélem.. 2 év múlva mentem h jön a baba s hogy minden oké.de mit javasol hogy rendben legyen minden. Elmondta. Aztán amikor Megszületett elvittük megmutatni.😊 majd a kistesót us elszeretnenk vinni bemutatni. Hiszen ez neki is jó érzés hogy egy hölgy babát szül abortusz utan.
2014. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem próbált rábeszélni, hogy tartsam meg és vigyem magammal az apukát és beszéljük meg, hogy mik a lehetőségeim tinimamiként. Majdnem 18 voltam. Anyukámmal mentem vissza megint csak győzködni próbált, hogy tartsuk meg. Gondolom nem mindegyik ilyen heves aktivista. A kórházban csak a szobatársaim voltak kibukva rám akik aznap reggel szültek, ugyanis egy helyre kerülnek akik szülnek és akik elvetetik. Az apáról kérdeznek. Hány éves, mennyit keres, akarja a gyereket, milyen a kapcsolatotok, stb
2014. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!