Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy legyen jobb a kapcsolatom...

Hogy legyen jobb a kapcsolatom a szüleimmel? Hogy fogadják el?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatba vagyok több mint egy éve. 4havonta látjuk egymást. A szüleim tiltanak tőle. Mert kétszer szakított velem, és mert nem jött bemutatkozni. Jó tanuló vagyok. Nem bulizom. A szüleim szeretnek, és tudják hogy még mindig szeretem. Kijelentették hogy nem lehetek vele mert nem adják áldásukat. Amúgy szeretnek a szüleim, de bánt hogy nem akarják elfogadni hogy szerelmes vagyok. Mindig mondják ha szeretne nem dolgozna olyan messze, meg hogy jött volna tavaly bemutatkozni. Akkoriban nem jött el pedig beteg lettem. De sokat változott azóta ő is én is. Szeretjük egymást. Mit tegyek hogy a szüleim elfogadják és ne titkoljam? Ő jönni szeretne bemutatkozni,és bocsánatot kérni. A szüleim szerint csak kihasználni akar, de ez nem így van. Az a reményem hogy talán felvesznek pestre egyetemre és akkor majd ott már másképp b gondolják majd. Hiszen örülnek majd ha látnak. Minden szülő így viselkedne? 20 éves nő vagyok. Köszönöm előre is a válaszokat.

2018. jún. 5. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És mindezt a humor kategóriában? :)
2018. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elnéztem a kategóriát. Későn vettem észre
2018. jún. 5. 20:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig elég vicces 20 évesen
2018. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Segítséget és tanácsot kérek, nem piszkálódást.
2018. jún. 5. 20:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és az hogy elnéztem a kategóriát nem hiszem hogy akkora bűn. Nem szoktam használni ezt az oldalt. Későn vettem észre hogy külön kategoriák szerint lehet kérdezni.
2018. jún. 5. 20:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját akaratodat nem, más tanácsát véghez tudod vinni?
2018. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Talán. Nehéz velük és próbálom megérteni őket. Direkt jól tanultam hogy ne mondják később ha kiderül hogy miatta nem tanultam. Csak szeretném hogy megértsenek. Mindig hallgattan rájuk de amit kérnek lehetetlen. Megoldást keresek arra hogy beletörődjenek és elfogadják.
2018. jún. 5. 20:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagy. Miért engeded, hogy a szüleid döntsék el, hogy kivel vagy párkapcsolatban?
2018. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlőre nem fogsz tudni semmit csinálni, ha szereted találkozz a fiúval és majd ha a szüleid azt látják, hogy a tenyerén hordoz, akkor meg fognak békélni.


Hozzáteszem, amiket leírtál, azok alapján igaza van a szüleidnek (nem a tiltással kapcsolatban, hanem, hogy nem szimpatizálnak vele), nem valószínű, hogy a srác mindene vagy. De ne legyen igazam.

2018. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem adják áldásukat,és,felnőtt nő vagy,vallásosak vagytok,h egyből áldás kell egy kapcsolatnál amiből bármi lehet,mert tuti nem ő lesz a férjed de egy darabig le lehet benne lenni amig jon jobb..
2018. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!