Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnátok javasolni családi...

Tudnátok javasolni családi programot felnőtteknek?

Figyelt kérdés
A családunkban 3 huszonéves "gyerek" van, és a szüleink. Sajnos, a családi program nálunk kimerül annyiban, hogy együtt elmegyünk a boltba, vagy a hétvégéket, amikor mindenki otthon van, egész nap a lakásban ülünk, és filmet nézünk, amiből nekem már nagyon elegem van, de sajnos, az én programötleteimet mindig elvetik... Adnátok tippeket?

2018. jún. 18. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szabadulószoba, kalandpark, random városnézés, strandolás. Nálunk ezek vannak.
2018. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetitek akkor balaton velencei tó esetleg tisza tó valamilyen strand nemzeti parkok város liget állatkert elmeni egy másik fővárosba pl eger székesfehérvár enni egy fagyit körbenézni nevezeteségeket duna partra vagy tisza partra le ülni mellete lévő városokat megnézni
2018. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%
Nagyon jó ötleteket írtak az előttem szólók én bővíteném a társasozással, nagyon sok jó társast találtak már ki felnőtteknek, nekünk barátaimmal a dixit jelenleg személyes kedvenc, de nagyon sok remek társasjáték van manapság a piacon, mi is huszonéves gyerekek vagyunk és havi szinten összegyűlünk játszani. Amúgy a kirándulás szerintem annyira kortalan. Magyarországnak gyönyörű kirándulós pontjai vannak , de csak egy kis városnézés is nagyon kikapcsoló tud lenni, ahogy előttem írták. Vannak már külön felnőtteknek kitalált játszóházak is és rengeteg szép kiállítás is főleg Budapesten (nem tudom merre laktok).
2018. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Barlangozás, Szilvásvárad, Egerszalók, ezek szép helyek.
2018. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Társasozást ajánlom én is, moziba is mehettek, színházba, vagy múzeum, ilyesmik.
2018. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
múzeumok éjszakája
2018. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, nagyon sok jó ötletet adtatok! :)

Kedves 3-as, a Dixit nekem is a kedvenc társasom, csak sajnos, nálunk a tesóim nem szeretik, ezért nem játszunk... Pedig nagyon izgis játék!

2018. jún. 18. 16:39
 8/9 anonim válasza:
Sajnálom hogy a tesóid nem szeretik, pedig nagyon kreatív és izgalmas játék az ön- illetve barátaid, rokonaid kiismerésére. Mi sokszor játszunk úgy hogy egy adott témakörben kell rakni, pl. csak perverz gondolatokkal :D De tényleg nagyon nagy a társas kínálat mára szerencsére, biztosan megtaláljátok a nektek megfelelőt ha nem szeretnétek kimozdulni :)
2018. jún. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menjetek el kirándulni.piknikezni.Bár én még (ha megtehetitek) az utazást ajánlom. Szerintem nagyon jó ha sok közös emléketek van! :D
2018. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!