Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel egy szülő szerintetek...

Ezzel egy szülő szerintetek mégis mire akar utalni vagy már csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Kérdezem inkább nálam idősebb embereket vagy szülőket ( 23 vagyok ) .

Anyám még a héten mondta , hogy majd hoz nekem vitamint be a városba mert a páromnál lakom. Hozott is a táskát beakasztotta a kerítésen ( mert , még hozott valamennyi kaját is )

És a vitaminnak a blokkját vagy benne hagyta vagy direkt bele rakta ( mert azért -olykor csinál ilyet , hogy lássuk mire mennyit költ ha nekünk is kell valami ) . Hogy ilyeneket mégis mér csinál egy két szülő hogy lássuk mennyit költött arra amit nekünk szánt.


2018. jún. 21. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Miért ő visz neked vitamint, a városban mit nem lehet kapni, amit náluk lehet?

A blokkot azért rakja bele, hogy lásd, hogy mennyit költött, és enyhe célzás, hogy jó lenne, ha 23 évesen, a pasidnál lakva fizetnéd a saját költségeidet.

2018. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Hogy fizesd ki! Ezt nem érteni...
2018. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Feltehetően azt akarja, hogy fizesd ki, vagy simán csak véletlen benne hagyta a blokkot. Igen egyszerű módon ki tudod deríteni, felhívod telefonon és megkérdezed tőle: "Anya, kifizessem?"
2018. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

23 éves felnőtt ember vagy. Fizesd ki.

Nekem is szokott anyukám gyógyszert kiváltani, vagy én neki, minek menjük mindketten patikába, de természetesen utána elszámolunk.

Mondjuk 1 C vitamin tablettát nem fizettetnék ki vele, de komoly összegeket lehet a patikában hagyni.

2018. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
De nem te kérted, hogy vegyen neked vitamint, hanem ő mondta, hogy visz neked, nem? Akkor mégis miért fizettetné ki veled? Az más, ha megkérnek, hogy vegyek meg valamit, de ha valakinek felajánlom, hogy viszek valamit, akkor utána nem kérem el az árát...
2018. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csak véletlenül hagyta benne.

Ne legyél már ennyire paranoiás.

2018. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Lehet csak annyit akar hallani, hogy

"-jaj Anyukám, sokat kötöttél, kifizessem?

- nem kell kis drágám.

-Köszönöm szépen"



Te anyukád, neked kéne ismerni.

2018. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem értelek egészen, milyen helyen laksz, ahol nem lehet alapvetö dolgokat kapni, illetve ha netán kis faluban élsz, onnan nem mozdulsz ki soha?


Másrészt meg szerintem alapvetö dolog, hogy ha valakivel vetetek bármit is, azt kifizetem neki. Mivel te már elvileg felnött ember vagy, ezért nem várhatod el, hogy anyukád vásároljon be neked, illetve azt sem értem, hogy miért kell vinnie neked kaját, ez sem felnött viselkedés!

2018. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én nem is mondtam neki hogy hozzon vitamint csak úgy önszántából hozott nekem meg ő is mondta hogy kéne szednem valami vitamint mert elég sokat fogytam de mindegy hadjuk nem fogok én ilyen dolgon lovagolni :/
2018. jún. 21. 09:12
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is benne marad a blokk a gyógyszertári cuccok mellet-egyszerűen azért, mert a patikusunk odateszi, én meg nem szoktam kiszedni. Amúgy nem kellene hagynod hogy anyukád költsön rád. Biztos neki is jó lenne másra az a kis pénz. Az nyilvánvaló hogy aggódik érted, úgy véli rossz sorod van a pasasod mellett.
2018. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!